PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Aktuality

Prosinec je nejen měsíc adventu a vánočních svátků, ale podle čínského pentagramu i měsíc tlustého střeva. Víme jak jej podpořit.
06.12.2015
Celý článek
Opadané listí, ranní mlhy a časté nevlídné počasí nám připomíná brzký příchod zimy. Listopad však pro většinu z nás znamená také velké riziko chřipek, nachlazení a zánětů průdušek. Poradíme vám, jak těmto nemocem předejít.
30.10.2015
Celý článek
Přijďte do nové prodejny Andělská apatyka na Malém náměstí v Sokolově na sídlišti Vítězná! Rádi vám nabídneme celý sotriment zboží Serafin a také unikátní byliny vypěstované na naší firemní zahradě, které ručně sbíráme a sušíme. U nás se můžete i občerstvit čerstvě uvařeným bylinným čajem.
04.08.2015
Celý článek
V měsíci srpnu nám vládnou „tři ohřívače“. Tento zvláštní pojem vychází z principů čínské medicíny a jejího chápání fungování těla a orgánů. Kdo pravidelně sleduje naše webové stránky a články na nich, tak ví, že ke každému měsíci přináleží jeden orgán. Jaký orgán to je, určují pravidla tzv. čínského pentagramu. V měsíci dubnu jím byla játra v měsíci květnu srdce… a nyní je to takzvaný „trojitý ohřívač.“
01.08.2015
Celý článek
Čínský pentagram přesně odráží přírodu a vesmír uvnitř nás - našeho těla. Červenec je krásné letní období plné koupání, procházek v přírodě a dovolenkových aktivit. Ale právě horké počasí nejvíce ohrožuje náš krevní oběh.
01.07.2015
Celý článek
Tavené sýry mají dlouhou tradici. Nyní přichází novinka - krémový sýr. Dle české legislativy se nesmí nazývat taveným sýrem, jelikož neobsahuje tavicí soli, které mění ionty vápníku na ionty Na. Svým složením se však řadí mezi zdravé produkty.
15.06.2015
Celý článek
V červnu nám podle pravidel čínského pentagramu vládne prvek oheň, s nímž je spojený velmi důležitý orgán našeho těla, a to tenké střevo. Je významnou částí trávicí soustavy, ale má vliv i na imunitu. Poradíme vám, jak podpořit jeho funkci.
01.06.2015
Celý článek
Květen je často označován jako měsíc lásky a symbolem lásky je srdce. Srdce je však také nejdůležitějším orgánem krevního oběhu a souvisí i s psychikou.
30.04.2015
Celý článek
Zobrazuji 17 - 24 ze 25
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru