PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Poradna Klatovy

Poradenství v rámci společnosti Serafin-byliny s.r.o. zajišťuje paní Aneta Benediktová, která je současně autorkou receptur většiny výrobků a také doporučovaných kombinací. Poradnu můžete využít několika způsoby.

E-mail

1. poradna prostřednictvím emailu poradna@serafinbyliny.cz - tento způsob slouží zejména k zodpovězení jednoduchých otázek ohledně užívání nebo kombinací přípravků Serafin. Pokud chcete poradit s léčbou onemocnění, tak je tato forma poradny velmi obecná a ne tak přesná. Při dotazu vždy uveďte minimálně váš věk a léky, které mnmentálně užíváte.

Ruce

2. poradna osobní - přímo se objednat do některé z níže uvedených poraden a osobně navštívit paní Anetu Benediktovou. Na základě irisdiagnostiky a rozhovoru vám navrhne přesnou léčbu na vaše potíže. Tato forma poradny je nejlepší.

Oko

3. poradna prostřednictvím fotografií očí - tuto poradnu lze využít u některých partnerských prodejen. Klientovi jsou nafocené oči pro irisdiagnostiku, je s ním vyplněný základní dotazník a všechny podklady jsou následně odeslány emailem paní A. Benediktové k vyhodnocení a navržení léčby. Tento typ poradenství je také orientační, ale přesnější než pouze prostřednictvím emailu. Výstup pak klient dostává písemně nebo prostřednictvím skypu.  Poradny lze využít u partnerských prodejenRoudnici nad Labem, Praze , Vsetíně, Kyjově

V rámci poradny klient získá:

  • Základní diagnostiku jeho vnitřních orgánů formou irisdiagnostiky
  • Rozbor souvislostí mezi fyzickými potížemi a psychickým naladěním
  • Rozbor souvislostí fyzických potíží s jednotlivými orgány podle principů čínské medicíny
  • Návrh konkrétní přírodní bylinné léčby
  • Rozbor a úpravu stravovacích návyků
  • Návrh úpravy pohybových návyků
  • Doporučení meditačních technik
  • Doporučení masážních a cvičebních technik

Klatovy
25. dubna 2017 úterý 10:00 - 16:00 hod.
Irisdiagnostika a návrh bylinné léčby
Místo: Apatyka Pampeliška, Pražská 25, Klatovy
mapa
Kontakt: tel. 378 603 277
Nutné objednat předem
Klatovy,
Apatyka Pampeliška, Pražská 25, Klatovy,
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru