PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Aneta Benediktová

Co byste o mně a mé metodě léčby měli vědět.

Jmenuji se Aneta Benediktová a mým velkým celoživotním koníčkem jsou byliny a alternativní medicína. V posledních letech je tento můj koníček také mou prací.

Mé původní vzdělání je zdravotnické, ale abych vám mohla v oblasti přírodní léčby nabízet hodnotnou péči na základě kvalitních informací, absolvovala jsem celou řadu kurzů, škol a školení.

Mezi ně patří:

  • veškeré úrovně školy reflexní terapie dle Ing. J. Janči
  • První léčitelsko-astrologická škola Praha
  • speciální kurz tradiční čínské medicíny pod vedením MUDr. Radomíra Růžičky, CSc.
  • škola fytoterapie u J. Zentricha a P. Váňi
  • speciální škola akupunkturních masáží dle W. Penzela
  • kurz výživového poradce u společnosti NUTRIS
  • základní masérské kurzy

Ze všech těchto škol a kurzů jsem si vytvořila vlastní model poradenství, který nyní aplikuji ve své praxi.

Svou diagnostiku a léčbu vašich potíží nesoustředím pouze na následky a projevy nemocí, ale především zkoumám a léčím jejich původní příčiny. K tomu používám alternativní léčebnou metodu zvanou irisdiagnostika, což je diagnostika z oční duhovky.

Po stanovení příčiny vašich zdravotních obtíží zpravidla navrhuji bylinnou léčbu a také úpravu stravy a celkového životního stylu. K léčbě svých klientů užívám vlastní bylinné směsi, výtažky z bylin a další potravinové doplňky značky SERAFIN.

Poradna

Moje ordinace najdete v Plzni a Sokolově, ale také zajíždím do Klatov a Rokycan. Seznam termínů poradny najdete na úvodní stránce.

Pořádám pro své klienty speciální Lázeňské pobyty v Mariánských Lázních

Můžete mě slyšet a vidět v různých médiích. Poslechněte si zde záznam z Českého rozhlasu - Sever, kde jsem vám povídala o mé metodě léčby. Nebo si o mně můžete přečíst článek “Tam, kde vaše oči promlouvají”.

Tak jako asi téměř každý v tomto oboru mám svého duchovního učitele, který mě na mé cestě neustále provází a učí, za což mu z celého srdce děkuji.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?