PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411
Foto

Gabriela Filippi - tvář Serafin

Gabriela Filippi je známá česká herečka, autorka Léčivého divadla a duchovní průvodce. Moc náš těší spolupráce právě s ní. Společně se můžeme těšit na setkání v jejím Léčivém divadle i při spoustě dalších příležitostech.

Vážím si všech, kteří vezmou osud do svých rukou a začnou tvořit pro druhé, z čistoty svého srdce. Rodinná společnost Serafin byliny vyrábí jedinečné přírodní produkty,které přinášejí ulehčení tělu a mír duši.

Nemoc je dar Stvořitele, který nám ukazuje,že jsme chybovali. Bylinky Serafín nám pomáhají tyto chyby uzdravit a na zdravého ducha se naladit :)

Doporučuji všem skvělé a účinné produkty Serafin a těším se na setkání v Léčivém divadle."

Spolupráce s profesorkou Annou Struneckou přinesla naší společnosti nejenom nové vynikající výrobky Vlasy S a Inhibitor, ale také další nové kontakty. Mezi ně patří skvělá herečka Gabriela Filippi, která je přímo spojena s projektem „Léčivé divadlo“ (www.lecivedivadlo.cz).

Gabriela Filippi 2

Po shlédnutí nádherného představení Dar z nebes a skvěle zpracovaného divadelního představení Anastasia bylo rozhodnuto! Gabriela je ta pravá do projektu Tvář Serafin.

Při osobním setkání s Gabrielou jsme společně souzněli nejen v otázkách pohledu na život a na svět, ale zejména v otázkách přírodní léčby a celostního přístupu k životu. Gabriela zcela naplňuje naši myšlenku, že mediální tváří společnosti a značky Serafin musí být někdo, kdo se naprosto ztotožňuje s konceptem Serafin, ale také tak žije. Naše volba byla jasná!

Akce

Od těchto chvil je Gabriela Filippi spojena se značkou Serafin, prezentuje ji jak ve svém „Léčivém divadle“, tak i přes jiné mediální kanály. Věříme, že tato spolupráce zvýší prestiž našich produktů, a tím i zlepší dostupnost produktů Serafin ve vašich prodejnách. O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?