PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Housenice čínská - Cordyceps

(Cordyceps sinensis)

Sbíraná část: plodnice

Účinně napomáhá při:

Podporuje funkce ledvin a plic. Používá se při zánětech, astmatu, kašli, bronchitidě. Celkově posiluje imunitní systém. Působí proti virovým a bakteriálním infekcím, stafylokokům, streptokokům včetně zlatého stafylokoka. Celkově působí protinádorově, napomáhá vstřebávat novotvary jako jsou cysty, myomy. Působí jako afrodiziakum. Má silné stimulační účinky, takže je vhodná při chronické únavě, u starších osob, ale i u těžce pracujících osob nebo sportovců.  Celkově zvyšuje energii v těle. Není vhodné jí užívat ve večerních hodinách, jelikož stimuluje a může narušovat klidný spánek.

Obecný popis:

Houba parazitující na některých housenkách nebo larvách hmyzu. Nejdříve zapouští do těla podhoubí a později vyrůstají z jejího těla dlouhé hnědé plodnice. Mumifikované housenky různého druhu hmyzu se sbírají pro potřeby přírodní medicíny. Vyskytuje se v Číně, Japonku a Tibetu.

Používaná část: plodnice

Způsob použití: ze sušené houby se dělají odvary, tinktury. Také se dávají do kapslí jako namletá houba nebo silný koncentrát, kdy se houba vyluhuje v luhovacím mediu. Tento silný výluh se vysuší na prášek a pak dávkuje do kapslí. Kapsle s obsahem koncentrátu jsou nejúčinnější.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?