PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Konopice – konopička bledožlutá

(Dalanum segetum)

Sbíraná část: kvetoucí nať

Účinně napomáhá při:

Nedostatku minerálních látek. Velmi dobře napomáhá při chudokrevnosti a nedostatku hemoglobinu. Podporuje zdravé nehty, vlasy, klouby a cévy. Obsahuje velké množství křemičitanů a podporuje vylučování ledvinového písku. Velmi dobře působí při zánětlivých onemocněních pojiva – kolagenózách. Podporuje léčbu revmatoidní artritidy, onemocnění plic, lupus, sklerodermie apod. Složení minerálů v této bylině se nejvíce přibližuje lidské krvi.

Obecný popis:

Konopička bledožlutá je letnička s měkce pýřitou lodyhou, dorůstající výšky kolem půl metru. Vstřícné listy jsou podlouhle vejčité, na okrajích zoubkované. Květy mají pětizubý kalich se žlutobílou korunkou. Kvete od června do září. Plodem jsou čtyři tvrdky.

Používaná část:

Kvetoucí nať.

Způsob použití:

Nať se používá ve formě bylinného čaje ve směsi s dalšími bylinami.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?