PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Lesklokorka lesklá - Reishi

(Ganoderma lucidum)

Sbíraná část: plodnice

Účinně napomáhá při:

Celkově posiluje imunitní systém. Působí velmi účinně proti různým druhům alergií, astmatu i při ekzémech.  Regeneruje játra a zlepšuje jejich funkci, podporuje trávení. Houba je velmi vhodná na podporu rekonvalescence po těžkých nemocech, používá se jako doplňková terapie rakoviny.  Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a upravuje hladinu krevního cukru. Celkově zvyšuje duševní i fyzickou výkonost.

Obecný popis:

Je to dřevokazná houba. Plodnice jsou vysoce lesklé. Klobouk v mládí je válcovitý, nahoře zaokrouhlený nebo polokruhovitý. Dospělé plodnice mají okrouhlý, oválný nebo ledvinovitý klobou, zprohýbaný, mírně sklenutý, kruhovitě pásovaný. Barvu má rezavě hnědou, purpurově červenohnědou až fialovou. Pochází v jihovýchodní Asie.

Používaná část: plodnice

Způsob použití: Vysušené plodnice se užívají ve formě čajů, tablet, prášku, tinktury i sirupu. Nejúčinnější je extrakt, který se vysuší na koncentrovaný prášek a dávkuje se do kapslí.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?