PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Řepa červená

(beta vulgaris)

Sbíraná část: kořen

Účinně napomáhá při:

Krevních chorobách, revmatu, jaterních potížích. Červená řepa velmi účinně napomáhá při nedostatku železa a hemoglobinu v krvi, při anémii.

Vylučuje těžké kovy a toxické látky z organismu, působí na očistu jater, zlepšuje trávení, zlepšuje stav po borelióze, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí proti zácpě.

Obsahuje velké množství minerálů a vitamínů.

Obecný popis:

Pěstovaná dvouletá rostlina s větvenou lodyhou. Listy jsou velké, střídavé nedělené, květy oboupohlavní, jednotlivé nebo častěji v klubíčkách, skládajících přetrhované laty. Okvětí mají bledé, zřídka nažloutlé, na bázi srostlé v češuli, blizny jsou trojklané, nažky uzavřené, zpravidla opadává celé klubíčko. Má kulovitý, karmínově rudý kořen a řapíky listů stejné barvy.

Používaná část:

Kořen

Způsob použití:

Kořen se používá ve formě bylinného čaje samostatně nebo ve směsi s dalšími bylinami. Šťáva z kořene se podává samostatně nebo v kombinaci s dalšími zeleninovými šťávami .

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?