PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Vrbovka malokvětá

(epilobium parviflorum)

Sbíraná část: nať

Účinně napomáhá při:

Zbytnění prostaty, zánětu prostaty, potížích s ledvinami. Bylina působí při stařeckém nezhoubném zbytňování prostaty, při zánětech ledvin, močových cest a prostaty, čistí krev.

Působí preventivně proti nádorovému bujení v oblasti prostaty. V tomto případě je vhodné dlouhodobé užívání homeopatické tinktury.

Obecný popis:

Je to trvalka s podlouhle kopinatými, drobně zoubkovanými, na rubu šedopýřitými listy, které jsou převážně vstřícné, spodní krátce řapíkaté, lodyhu spodem neobjímající. Květ o průměru asi 1 cm je drobný a stojí přímo, s korunními plátky bledě nachovými. Plodem je vícesemenná tobolka s lesklými hranami mezi kterými jsou roztroušené chloupky.

Používaná část:

Kvetoucí nať

Způsob použití:

Nať se používá ve formě bylinného čaje samostatně nebo ve směsi s dalšími bylinami. Velmi vhodná forma k užívání je výtažek – tinktura.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?