PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Omlouváme se, ale na základě kontroly SZPI musíme upravit Herbář tak, aby neobsahoval informace o účincích jednotlivých bylin.
Usilovně pracujeme na tom, abychom Vám již brzy mohli nabídnout informace o bylinách splňující legislativu.

Zpět na domovskou stránku

Žen-šen

(panax ginseng)

Sbíraná část: kořen

Účinně napomáhá při:

Dlouhodobém stresu a vyčerpání. Bylina stimuluje a posiluje organismus, napomáhá při rekonvalescenci po těžkých onemocněních, snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje funkci nadledvinek, štítné žlázy a pohlavních orgánů, reguluje krevní tlak, aktivuje krvetvorbu.

Je to přírodní adaptagen.

Obecný popis:

Vytrvalá rostlina se štíhlým, napřímeným, asi půlmetrovým stonkem, který nese 4-5 dlouhořapíkatých listů, postavených pravidelně zespoda nahoru. Listy jsou podobné listům kaštanu koňského a skládají se z 5 lístků, které jsou sestaveny jako prsty u ruky. Nad listovou růžicí, z centra listového přeslenu se zvedá květová osa, na jejímž vrcholu je soukvětí, okolík z malých, světlezelených oboupohlavních květů, podobajících se hvězdičkám. Z květů se vyvíjí zelené, bobulovité plody, což jsou jednosemenné nebo dvousemenné peckovice, zbarvující se v létě do jasné červeně.

Používaná část:

Kořen – pěti až šestiletý

Způsob použití:

Kořen se používá ve formě prášku, tablet, injekcí nebo tinktury.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?