PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Irisdiagnostika

Když jsem před několika lety začínala pracovat se svými klienty v terénu, přemýšlela jsem, jakou metodu diagnostiky zvolit. Chtěla jsem, aby byla rychlá, pro klienta bezbolestná a zároveň dostatečně přesná, abych mohla svým klientům doporučit správnou a účinnou léčbu. Ze všech metod, jež jsem v té době znala, se mi nejvíce osvědčila irisdiagnostika, kterou používám dodnes. Jakým dalším metodám jsem se v minulosti věnovala, se můžete dozvědět na stránce o mně - Anetě Benediktové

Diagnostika z oční duhovky neboli irisdiagnostika spočívá v diagnostikování celkového zdravotního stavu člověka pomocí určitých barev, znamének a teček, které se nacházejí v oční duhovce.

Irisdiagnostika vychází ze stejného tvrzení jako několik dalších alternativních metod diagnostiky. A to z toho, že na všech okrajových částech těla se zobrazuje celý člověk. Například na ploskách nohy je možné nalézt reflexní body všech orgánů, stejně tak jako na dlaních, na uchu a také v oku.

Oči

Důležité je znát, jaká část oční duhovky patří kterému orgánu v těle. Při provádění irisdiagnostiky se z těchto vazeb čerpá, aby bylo možné z konkrétních vlastností duhovky určit, jaký orgán nepracuje správně nebo je momentálně oslaben.

Irisdiagnostika poskytuje člověku celkový obraz jeho těla. K tomu využívá pravidel čínského pentagramu. Ten vychází z předpokladu, že žádný orgán v těle nefunguje samostatně, ale vždy souvisí s jiným orgánem. A dohromady tak všechny orgány tvoří celek, naše tělo.

Stejně jako většina dalších alternativních metod, tak i tato byla vyvinuta zejména jako preventivní. To znamená, že dysfunkce orgánu se dá v oku vyčíst ještě dříve, než má klient prokazatelné potíže s daným orgánem. Tato diagnostika je velmi exaktní metodou, která je někdy používaná i v klasické medicíně, zejména na východě.

Při provádění irisdiagnostiky dávám vždy dohromady všechny souvislosti, a tak jsem společně s klientem schopna vytvořit celkový obraz jeho zdravotního stavu.

Pokud máte zájem nechat si provést irisdiagnostiku vaší oční duhovky nebo vašeho blízkého, navštivte moji poradnu. Vyberte si pro vás nejvhodnější místo a telefonicky se objednejte na vámi vybraný termín.

vstoupit do poradny

Více o irisdiagnostice se dozvíte v mém povídání v pořadu Ordinace na stanici Český rozhlas Region - střední Čechy.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?