PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Autorka receptů Kamila

Kamila

Ahoj!

Jmenuji se Kamila a ráda píšu o jídle, které se v naší tříčlenné domácnosti intenzivně testuje. Sledovat můžete také můj blog - www.tvorime-domov.cz.

Vždy jsme byli obklopeni mísami čerstvého ovoce a zeleniny, jedli vcelku zdravě a mysleli si, že to stačí.

Jenže pak mě potkaly vleklé zdravotní potíže, na které byla tradiční medicína krátká. Díky za to! Objevila jsem totiž, že většinu procesů v těle můžeme ovlivnit sami prostřednictvím úžasné věci – jídla. Přináším vám tedy recepty plné chuti, avšak bez surovin, které tělu příliš nesvědčí. Nenajdete v nich žádný bílý cukr, mléko ani průmyslově zpracované potraviny.

Jelikož mám vytoužené malé dítě, které vydá za polovinu školky, často tu najdete tipy na obalení nervů, které si můžete dopřát bez výčitek (nevím, jak vy, ale já si je díky synovi obaluji poměrně často).


Zobrazit moje recepty

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?