PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Lázeňský hotel Svoboda***

Foto

Zázemí našeho společného pobytu nám vytvoří elegantní a komfortní hotel Svoboda.

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.

Lázeňský hotel nabízí

  • vše pod jednou střechou - komplex Svoboda, Margareta a Palladio jsou propojené krytou promenádou
  • výhodná poloha - ubytování v klidném prostředí lázeňského lesoparku v blízkosti kolonády
  • nové léčebné oddělení Palladio Spa Centre
  • procedury z přírodních léčivých zdrojů
  • vlastní minerální pramen k minerálním koupelím a pitné kúře - Lesní pramen
  • 24hodinová lékařská pohotovostní služba a služba zdravotní sestry
  • WiFi zdarma

Komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park. 

Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách  se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře.

Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar.

V budově Palladio, která prošla výraznou rekonstrukcí léčebného oddělení v roce 2014, byly vybudovány zcela nové pokoje ve 2. a 3. patře. Nyní zde jsou k dispozici 4 nové pokoje kategorie Suite a 10 dvoulůžkových pokojů kategorie Komfort.

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, LED TV, psacím stolem, sejfem, dostatečným prostorem pro vaše zavazadla, hostům je k dispozici i bezplatný přístup na Wi-Fi

Během této rekonstrukce byl také vyměněn výtah a tak byl vytvořen bezbariérový přístup k minerálním koupelím. Samotné minerální koupele byly rozšířeny o dvě nové vany a vířivou vanu, která může sloužit i k podvodním masážím.

Ubytování

Hostům je k dispozici 123 pokojů kategorie Komfort, Standard a Suite s vanou nebo sprchou, televizí, minibarem, sejfem a telefonem. V hotelu se nachází společenská místnost s televizí, knihovnou, billiardem a dětským koutkem. WiFi připojení je zdarma v celém hotelu. Hotel je nekuřácký.

Léčení

V lázeňském resortu se poskytuje komplexní lázeňská léčba, ordinace lékařů a léčebné oddělení se nachází v Palladio Spa Centru. Léčebné procedury jsou z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele z Lesního pramene, suché plynové koupele CO2, slatinné zábaly. K dispozici jsou různé druhy masáží, elektroterapie, rehabilitace a další široké spektrum léčebných procedur. 

Gastronomie

Stylová restaurace Carlton nabízí českou i mezinárodní kuchyni včetně dietních menu. Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu, obědy jsou servírované, k dispozici je salátový bufet.

Lázeňský pobyt v hotelu Svoboda si určitě užijete, podívejte se, co všechno jednotlivé typy zahrnují - Hýčkejte svá záda a klouby, Čistím se a hubnu.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
Apek
zpět nahoru