PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Navštivte jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě, zářivou perlu obklopenou zelení Slavkovského lesa bohatého na minerální léčivé prameny. Mariánské Lázně jsou také jedním z nejvýznamnějších kulturních center západočeského regionu.

Během své nedlouhé, ale o to více působivé historie se Mariánské Lázně staly světoznámým lázeňským centrem a mohou tak být po právu nazývány jedním z klenotů České republiky.

Mariánské Lázně nabízí nejenom lázeňskou péči, ale i nádhernou přírodu s hustými lesy, tajuplnými rašeliništi a krásnými naučnými stezkami.

Příroda je zde krásná, ale umí být také drsná. Při návštěvě tohoto lázeňského města si přibalte do svého zavazadla o jeden svetr navíc, vždyť budete ve výšce 600 metrů nad mořem.

Krásná příroda, nadmořská výška, zdravé lesy a žádný průmysl v okolí zajištuje, že budete dýchat velmi čistý vzduch.

Lázeňské procedury

V rámci nabízených pobytů vás čekají dvě exkluzivní lázeňské procedury, které najdete jen v Mariánských lázních.

Mariino plynové jezírko s oxygenoterapií

Při této jedinečné proceduře se využívá originální bazének, kde hosté sedí po pás v přírodním CO2, získávaném přímo z Mariina pramene. Procedura je kombinována s oxygenoterapií a doprovodnými relaxačními efekty. Tradiční postup procedury sahá až do roku 1905.

Účinky procedury

  • zlepšuje prokrvení celého těla
  • zlepšuje saturaci hemoglobinu kyslíkem, což pomáhá k regeneraci buněk, a tím vede k omezení procesů stárnutí
  • napomáhá při detoxikaci
  • prokrvuje svaly a klouby, takže zlepšuje stav pohybového aparátu a také cév

Čas procedury: 25 minut

Mariina minerální koupel

Jedinečná procedura, exkluzivně poskytována v lázeňském středisku v Mariánských Lázních. Ke koupeli se používá pouze místní přírodní minerální voda s vysokým obsahem přírodního CO2, minerálních solí a huminových kyselin, která přirozeně vyvěrá ze země. 

Minerální voda je ohřívána parou na teplotu v rozmezí 32-34 °C, a poté vtéká do vany. CO2 probublává na vaší kůži, kde vytváří uvolňující a šimravý pocit, a je vstřebáván kůží do těla.

Účinky procedury

  • zpomaluje srdeční aktivitu
  • snižuje krevní tlak
  • zlepšení oběhu krve, činnosti srdce a ledvin
  • zmírnění stresu a úzkosti

Přínosy této procedury jsou podobné jako u suché plynové lázně (viz Hydroterapie – Suchá plynová lázeň). Výhodou je, že všechny použité zdroje jsou jak místní, tak i přírodní.

Po koupeli následuje relaxační suchý zábal, čímž je zajištěný maximální prospěch z procedury. Koupel zlepšuje celkové prokrvení, a tím nastartuje detoxikační procesy v organismu, zlepšuje stav pohybového aparátu.

Čas procedury: 25 minut

Využijte možnosti vyzkoušet tyto originální procedury a poznat výjimečnou atmosféru tohoto města, pojeďte na náš pobyt.

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
Apek
zpět nahoru