PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Aktuality

Vánoce a novoroční oslavy bez nevolností a kocoviny. Jde to!

Čekají nás vánoční svátky, silvestrovská noc a celá řada oslav, večírků a párty. Existuje několik velmi dobrých tipů jak nám jídlo, bylinky a minerály pomohou, aby se z příjemné oslavy nestalo několik dalších nepříjemných nocí a dní.
15.12.2019
Celý článek

Tipy na originální vánoční dárky

Také si každoročně lámete hlavu s výběrem vánočních dárků? Jako děti jsme neměly rády ty "měkouše". Tak se říkalo dárkům, které byly měkké a většinou obsahovaly nějaké oblečení a ne vytoužené hračky.  Dnes jsem dospělá a vím, že nemám ráda, když se mě někdo ptá co chci a nebo když mi dává peníze. Sama se snažím pro každého koho chci obdarovat vymyslet něco malého a originálního, abych mu dala najevo, že jej mám ráda, a že si dám práci s přemýšlením co by mu udělalo radost.
15.12.2019
Celý článek

Loučení s Prahou

Stovky klientů prošlo holistickou poradnou Anety Benediktové v Praze. V životě však není vše na pořád.
15.12.2019
Celý článek

Domácí přírodní lékárnička

Byliny a přírodní přípravky skvěle fungují v začátku nemoci. Nedovolí jejímu rozvoji a často jí můžeme zvládnout v počátku právě jen s nimi. Důležité je mít je hned po ruce!
09.12.2019
Celý článek

V prosinci je důležitá péče o střeva!

Prosinec je nejen měsíc adventu a vánočních svátků, ale podle čínského pentagramu i měsíc tlustého střeva. Víme jak jej podpořit.
30.11.2019
Celý článek

Už zase opar!

Kolikrát za měsíc či za rok s povzdechem pronesete tuto větu? Tvoří se vám často opary? Příčina může být fyzická i psychická. Jak tedy na ně.
24.11.2019
Celý článek

O udávání, legislativě, úřadech a bylinách – díl II. VYPÍNÁNÍ VIDEÍ

Před časem jste měli možnost přečíst si článek s podobným názvem. Popisovali jsme v něm, jak velmi intenzivně legislativa bojuje proti jakékoliv formě přírodní léčby, které není zaštítěna farmaceutickými firmami.
19.11.2019
Celý článek

O udávání, legislativě, úřadech a bylinách.

Když jsme před třiceti lety stáli na náměstích a zvonili klíči, tak to mimo jiné bylo v dobré víře, že vše bude jinak. Nebudeme se bát říkat vlastní názory, stát nám nebude diktovat co smíme a nesmíme a zmizí sledování a udavačství.
06.11.2019
Celý článek
Zobrazuji 9 - 16 ze 92
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?