PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Aktuality

Zatočíme s jarní únavou

Dlouhé zimní období, kdy se člověku nechce opustit teplo domova, se podepisuje na naší tělesné i duševní kondici a může vyvolávat pocity únavy. Máme pro vás tipy, jak se jich zbavíte.
20.02.2019
Celý článek

Nezávadné Ecoffee hrnky

Na základě televizních reportáží a následných šetření ministerstva zdravotnictví považujeme za velmi důležité zveřejnit naše vyjádření ke kvalitě ecoffee hrnků, které najdete na našem e-shopu.
18.02.2019
Celý článek

Houbami a stravou proti kvasinkám

Kvasinka Candida albicans je přirozenou součástí těla, ovšem pokud je vnitřní mikroflóra v těle v nerovnováze, začne se nekontrolovatelně množit a způsobovat nebezpečnou infekci - kandidózu.
14.02.2019
Celý článek

Serafin podporuje odbornost a vzdělání! Podívejte se jak.

Sloganem naší společnosti je „Zdraví na křídlech anděla“. Toho se snažíme dosáhnout nejen kvalitními výrobky sestavenými v uceleném konceptu Serafin, ale také pravidelným odborným vzděláváním lidí, kteří s námi spolupracují a naše produkty nabízí.
06.02.2019
Celý článek

Jarní očista těla i duše

Jaro a s ním spojené Velikonoční svátky se pomalu blíží a my pociťujeme podvědomou potřebu očisty. Možná je tato touha zakořeněná v našich genech…
06.02.2019
Celý článek

Jak na časné jarní alergie

Příznaky alergií v časném jarním období se dnes již týkají každého druhého jedince. Vodnatá rýma, svědění a pálení sliznic, chronický zánět čelních dutin, zarudlé oči, to jsou jen některé ze známých a velmi obtěžujících projevů. V článku se blíže podíváme na to, jaké má alergie příčiny a jak ji léčit přírodní cestou. 
03.02.2019
Celý článek

Bylinná léčba - jak se v ní vyznat?

Znáte to také? Máte zdravotní problém a rozhodnete se jej řešit nějakou formou přírodní léčby. Otevřete internet a hledáte mezi záplavou bohaté nabídky různých čajů, potravinových doplňků, mastí, rad babských i nebabských.
02.02.2019
Celý článek

Imunita ve stresovaném těle

Zimní období je často prezentováno chřipkami, nachlazením a nemocemi spojenými se sníženou imunitou. Zkusme se zamyslet nad tím, proč se tyto problémy neustále opakují i přes užívání různých vitamínů a doplňků.
31.01.2019
Celý článek
Zobrazuji 9 - 16 ze 97