PřihlásitMůj ůčet
  • Deutsch
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Andělská apatyka. Pozor otvíráme!

Datum: 04.08.2015

Přijďte do nové prodejny Andělská apatyka na Malém náměstí v Sokolově na sídlišti Vítězná! Rádi vám nabídneme celý sotriment zboží Serafin a také unikátní byliny vypěstované na naší firemní zahradě, které ručně sbíráme a sušíme. U nás se můžete i občerstvit čerstvě uvařeným bylinným čajem.

Za více než desetiletou historii naší společnosti si výrobky pod značkou Serafin získaly velkou oblibu u zákazníků všech věkových kategorií, zájmů i povolání.

Logo se symbolem siluety anděla se postupně dostalo do podvědomí velkého množství lidí jako symbol kvality, ruční výroby a přípravků, které opravdu pomáhají.

V Sokolově, v sídle společnosti několik let úspěšně fungovala firemní prodejna, kam si lidé chodili přímo nakupovat produkty Serafin.

Rozhodli jsme se našim zákazníkům zpříjemnit a zkvalitnit nákupy, a otevřeli jsme úplně novou prodejnu s názvem ANDĚLSKÁ APATYKA.

Firemní prodejna společnosti Serafin – byliny s.r.o. s názvem Andělská apatyka je trošku odlišná od jiných typů prodejen.

Již při otevření dveří na vás dýchne vůně bylin, které si můžete sami nabrat do sáčku a zvolit si množství, které potřebujete. Byliny si můžete také sami kombinovat podle své vlastní fantazie nebo i zkušenosti.

Nevíte jak bylinný čaj chutná? Nevadí! Náš ochotný personál vám čaj připraví a vy si jej můžete v klidu vypít v příjemné atmosféře prodejny nebo si jej odnést a vypít třeba v kanceláři.

Každý měsíc se dozvíte, které orgány mají podle pravidel čínského pentagramu vrchol své činnosti, a tudíž je potřeba je podporovat. Právě pro tyto orgány jsou v naší prodejně vždy aktuálně nachystané bylinné směsi.

Nemáte čas si vařit bylinné čaje? V naší nabídce si najdete různé druhy kapiček – tinktur, a také čajové koncentráty.

Náš ochotný personál vám odborně poradí, které byliny jsou pro vás a vaše blízké vhodné.

Přijďte do nové prodejny Andělská apatyka na Malém náměstí v Sokolově na sídlišti Vítězná! Rádi vám nabídneme i unikátní byliny vypěstované na naší firemní zahradě, které ručně sbíráme a sušíme.

Těšíme se na vás!

Více informací na tel. 739 021 759

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku