PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Borelióza - přírodní léčba

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru Borrelie, kterou máme ve variantě pro ženy i pro muže.

Borrelie to jsou nejčastější zástupci bakterií, které umí žít v buňkách našeho těla a způsobovat těžká onemocnění. Říká se jim interbuněční parazité.

Pod pojmem parazit si většinou představíme organismus, který vidíme jako je třeba tasemnice či různí červi. Avšak i bakterie a některé druhy mikroorganismů se v našem těle chovají jako parazité, to znamená, že žijí na úkor svého hostitele. Napadají buňky našeho těla a způsobují velmi závažná onemocnění.

Hlavním přenašečem boreliózy jsou klíšťata.

Příznaky a průběh boreliózy se dělí do třech stádií. Toto rozdělení je pouze obecné, jelikož se mohou zároveň objevit i příznaky všech stádií.

Image 0

První stádium boreliózy

Příznaky:

  • zarudnutí na kůži, často s centrálním vyblednutím, které může vycházet z místa přisátí klíštěte 
  • dalším příznakem může být zvětšení okolních lymfatických uzlin. Toto zarudnutí vzniká v průměru za 1 týden od přisátí klíštěte.

Druhé stádium boreliózy

Začíná většinou za 2 až 12 týdnů po přisátí klíštěte, trvá několik týdnů a vymizí obvykle do tří měsíců po nákaze. Může se projevit jako neuroborelióza. Jejími projevy mohou být značně proměnlivé bolesti po celém těle, bolesti hlavy,periferní obrna nejčastěji lícního nervu, zánět mozkových blan a mozku. Ve druhém stádiu se často vyskytují bolesti kloubů a svalů. Nejčastěji postiženými klouby bývají kolena.

Třetí stádium boreliózy

Začíná měsíce až roky po nákaze. Nejčastějšími příznaky bývají záněty mozku a míchy. Někdy tento stav může imitovat příznaky roztroušené sklerózy. Vyskytují se chronické bolesti zejména velkých kloubů a chronická únava.

Léčba boreliózy

Základem úspěšné léčby je správná diagnostika, zejména správný typ laboratorního vyšetření a v časném stádiu nemoci podávání vhodných antibiotik. Dlouhodobé podávání antibiotik nemá kýžený efekt a může organismus spíše poškodit. V dalších stádiích borreliózy přichází na řadu spíše přírodní léčba nebo tvz. symptomatická léčba - léčba příznaků.

Image 1

Image 2 

Andělská kůra Borrelie ulevuje právě od většiny obtíží zejména prvního a druhého stádia. Kůra je specifická tím, že je jiná pro muže a jiná pro ženy. Odlišuje jí totiž speciální čaj na ledviny. Kůra obsahuje:

Čaj Ledviny ženy nebo muži – mírní záněty v oblasti ledvin a kloubů. Jelikož borrelie rády napadají oba tyto orgány, je tento druh čaje velmi důležitý

Čaj Imunita – podporuje přirozené funkce imunitního systému. Dostatečně silný imunitní systém si dokáže sám poradit s viry i bakteriemi.

Oba čaje se střídají po dni. Každý den jeden druh čaje

Přírodní kapsle Antiparaziten – obsažené byliny a zejména medicinální houby působí velmi efektivně na modulaci a podporu funkce imunitního systému a specifických druhů bílých krvinek, které pak sami o sobě umí bakterie, parazity a také viry likvidovat.

Tinktura z pupenů Topol – základní gemmoterapeutikum na doléčení borreliózy a následných stavů po ní.

Kapsle i tinktura se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější. Léčba borreliózy je dlouhodobá. Doporučujeme kůru užívat minimálně 3 měsíce.

ANDĚLSKÁ KŮRA BORRELIE je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy a také při léčbě silnými antibiotiky.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?