PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Bylinky na podporu otěhotnění - léčebná kúra

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru Početí (ženy).

Nejčastějšími příčinami ženské neplodnosti bývají odsouvání počátku početí do pozdějšího věku, dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce již od adolescentního období, chronický stres, nekvalitní strava a nevyvážený jídelníček.

Dalšími významnými vlivy neplodnosti jsou různá onemocnění, která způsobují špatnou průchodnost cest pro pohlavní buňky, špatné vnitřní prostředí ženy. Jsou to poruchy činnosti žláz s vnitřní sekrecí, zejména štítné žlázy, hypofýzy a nadledvinek.

U mužů má silný vliv na kvalitu a množství spermií životní prostředí, strava a stres. Neplodnost mohou způsobovat i různá onemocnění jako záněty varlat a prostaty, křečové žíly v šourku a genetické poruchy.

Vyšetření neplodnosti

Při neplodnosti je vždy důležité vyšetření obou partnerů. Pokud se jedná o neplodnost způsobenou tvorbou nekvalitních pohlavních buněk, špatným vnitřním prostředím, hormonální dysbalancí nebo špatným životním stylem včetně stresu, tak se přímo nabízí přírodní forma řešení.

Image 1

Právě na tyto problémy jsme sestavili Andělskou kůru Početí, která upravuje funkce ženských pohlavních orgánů a harmonizuje hormonální hladinu. Kůra obsahuje:

Bylinný čaj Početí – obsažené byliny regenerují a harmonizují dělohu, vejcovody a vaječníky. Snižují záněty, upravují hormonální funkce.

Tinktura z pupenů Jeřáb ptačí – obsahuje přírodní fytoestrogeny, což jsou látky, které podporují organismus při jeho přirozené tvorbě ženských pohlavních hormonů.

Přírodní kapsle Femina Happy – obsažené byliny , vitamíny a minerály podporují dozrávání pohlavních buněk, upravují menstruaci, harmonizují hladiny hormonů, uvolňují psychiku.

Kapsle, tinktura i čaj se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA Početí je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy. Není vhodná pro muže.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Související nemoci a orgány
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?