PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Co dělají antibiotika s naší imunitou? Fungují vůbec?

Datum: 17.09.2020

Rezistentní bakterie, na které nezabírají antibiotika, představují pro lidstvo v současné chvíli poměrně akutní hrozbu.

Světová zdravotnická organizace tvrdí, že pokud se rychle nezmění přístup k léčbě, brzy se vrátíme do dob, kdy lidé běžně umírali na zápal plic a další doposud snadno léčitelné infekce.

Podle BBC rezistentní bakterie každý rok zabijí 25 tisíc obyvatel Evropské unie. Tito lidé umírají, přestože jsou léčeni nejnovějšími medikamenty.

Bakterie se už bohužel antibiotikům naprosto přizpůsobily a jediným možným řešením, jak nemoci účinně léčit, je vyvinout zcela nové léky.

Antibiotika všude a na léčbu čehokoli

Vytváření odolnosti vůči lékům je přirozený biologický proces, kterým se mikroorganismy brání proti látkám, které je zabíjejí. Tomu lidé zabránit nemohou. Tento proces odolnosti však urychlujeme svým nesprávným chováním.

Dnes je již pravidlem, že mi chodí do poradny mnoho klientů, kteří jsou více či méně celoročně na antibiotikách. Léčba jim sice moc nezabírá, ale pan doktor je píše, tak je užívají. Na rýmu, na kašel, na kožní problémy, na gynekologické potíže, prostě na všechno.

Léčebný úspěch téměř není, ale užíváme a užíváme.

Je důležité si uvědomit, že více než polovina světové produkce antibiotik putuje do zemědělství. To znamená, že jsou jimi léčena zvířata. Když pak bakterie zmutují a začnou se přenášet na člověka, mohou být už od začátku imunní vůči našim lékům.

Řešení

Přirozenému biologickému procesu bakterií nezabráníme, můžeme však posílit svůj imunitní systém natolik, aby si s nimi poradil. Náš imunitní systém je velmi silný a dokáže si poradit téměř se vším, ale jen za předpokladu, že jej trvale neoslabujeme chronickým stresem, chemickými látkami z jídla, léků a dalších látek, dále nedostatkem pohybu a nedostatkem čerstvého vzduchu.

Neužívejte zbytečně antibiotika, analgetika ani jiné chemické léky. Jezte co nejvíce přirozenou stravu, otužujte se, pohybujte se co nejvíce venku v přírodě, uvolňujte psychické napětí přirozeným pohybem.

Protiargumentem bývá, že se lidé těžko vyhnou vlivům stresu, špatného jídla a nezdravého životního prostředí. Proto je velmi důležité, pokud jste stále vystaveni působení některého z výše uvedených faktorů, stabilně užívat různé  přírodní preparáty na podporu imunitního systému.

Bylinné směsi či tinktury užívejte preventivně, ale také především v případě počáteční fáze nemoci. Zkuste ji vždy nejdříve řešit přírodní cestou. Existuje celá řada bylin, které podporují imunitu a také mají antibiotické účinky.

Přírodní přípravky podporující přirozenou imunitu

Echinacea - známá léčivka, která přirozeně podporuje imunitu těla. Je vhodná na dlouhodobé užívání zejména v ředění D3, což je ředění dle receptur Ing. J. Janči. Jeho účinky jsou téměř homeopatické.

Rudé Lapacho - tato cizokrajná bylina nejenom přirozeně podporuje imunitu těla, ale také napomáhá vylučování toxických látek z něj. Je vhodná na dlouhodobé užívání zejména v ředění D3, což je ředění dle receptur Ing. J. Janči, čímž je opět zajištěný homeopatický účinek.

Ořešák královský - tinktura z pupenů tohoto statného stromu je silným bojovníkem proti chronickým infekcím - zejména stafylokokovým a streptokokovým. Je důležité ji užívat dlouhodobě.

Rakytník řešetlákový – tinktura z pupenů silně podporuje imunitní systém, zejména pokud dochází k jeho oslabování vlivem stresu a nekvalitní stravy. Je vhodné ji užívat dlouhodobě.

Image 1

Přírodní přípravky s antibiotickým působením

Lichořeřišnice- je léčivka, která velmi rychle působí při virových infekcích, je přirozeným antibiotikem. Působí velmi dobře i proti streptokokům a stafylokokům. Tinktura z pupenů lichořeřišnice má velmi silné působení a nasazuje se při akutním problému. Tinktura z bylin ředěná D3 je vhodná na doléčení a dlouhodobé užívání.

Grepová jadérka - výluh z grepových jadérek působí velmi silně na viry, bakterie, streptokoky, stafylokoky, ale i helikobakterie.

Vilcacora - amazonská pralesní bylina známá také jako kočičí dráp. Kúra z této byliny má mimo jiné silné antibiotické účinky, působí proti virům i plísním a vstřebává novotvary.

Výrazné antibiotické účinky vykazují také různé druhy medicinálních hub

Zamyslete se nad vaším zdravím již dnes. Začněte užívat nějaké preventivní přípravky a omezte tak výskyt vašich nemocí. V případě, že vás nějaká nemoc přeci jen přepadne, snažte se s ní nejdříve vypořádat přírodní cestou, za což vám vaše tělo rozhodně v budoucnu poděkuje.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?