PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Cysty a myomy - přírodní léčba

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru cysta, myom.

Co jsou myomy

Myomy jsou nezhoubné nádůrky v děloze v oblasti děložní svaloviny.

Po ukončení menstruačního cyklu se smršťují. Tento novotvar není nebezpečný, ale může způsobovat nepříjemné potíže jako je zvýšené menstruační krvácení, tlak v oblasti močového měchýře, častější močení, někdy bolesti v oblasti pánevní a křížové páteře.

Nebezpečné by mohlo být, pokud by myom rostl v takovém místě, že by mohl uzavřít děložní hrdlo. Pokud se jedná o myomy do velikosti zhruba 10 cm není nutná žádná zvláštní léčba. Důležité je pravidelně sledovat, jestli myom náhle významně neroste.

Image 0

Hlavní příčinou vzniku myomů je hormonální nerovnováha způsobená přebytkem estrogenu a nedostatkem progesteronu. Přebytek estrogenu nejčastěji v těle vzniká užíváním antikoncepce, hormonální substituční léčby, sníženou funkcí štítné žlázy, jater a střev, které se mimo jiné také podílí na hormonální rovnováze.

Bylinná léčba dokáže pozastavit růst myomů, často i zmenšit jejich objem. Hodně to záleží i na životním stylu ženy. Ženy, které mají myomy by neměly konzumovat kuřecí maso z velkochovů, velké množství mléčných výrobků a také by měly snížit příjem alkoholu.

Co jsou cysty

Cysty jsou malé útvary naplněné tekutinou, které vznikají na vaječnících.

Medicína přesnou příčinu vzniku neudává. Z pohledu alternativní medicíny má na vznik cyst velký vliv chronický stres, dále nadměrné užívání hormonálních preparátů, vysoký výskyt hormonů v potravě, nedostatek vitamínů a minerálů v přirozené stravě a v neposlední řadě i celkový životní styl a strava. Vznik cyst mohou také vyvolávat přemnožené bakterie a parazité.

Vznik cyst velmi často souvisí s celkově sníženou imunitou organismu, alergiemi a chronickými záněty v těle nebo častými kandidózami.

Bylinná léčba bývá velmi úspěšná, nicméně je důležité dodržovat stejné úpravy životního stylu a stravy jako u myomů.

Image 1

Vyzkoušejte jedinečnou Andělskou kúru cysta, myom, která je přímo určená na tento zdravotní problém. Kúra obsahuje:

Čaj Anticandid – obsahuje byliny, které působí proti zánětům v oblasti ženských pohlavních orgánů, snižují růst novotvarů, upravují hormonální činnost

Přírodní kapsle Femina natur – kapsle obsahují silný koncentrát z medicinální houby Cordyceps. Ta harmonizuje žlázy s vnitřní sekrecí, upravuje funkce nadledvinek a štítné žlázy, působí proti zánětům, zlepšuje psychický stav. Obsažený koncentrát z liány Vilcacora vstřebává novotvary jako jsou cysty a myomy. NESMÍ SE UŽÍVAT V TĚHOTENSTVÍ. Celkově kapsle posilují ženské pohlavní orgány, působí proti cystám, myomům, zánětům a výtokům.

Přírodní kapsle Vilcacora – vstřebávají novotvary, cysty, myomy. Působí proti zánětům i kandidózám. NESMÍ SE UŽÍVAT V TĚHOTENSTVÍ

Kapsle i čaj se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA CYTA, MYOM je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy. Také se nesmí užívat v těhotenství či při plánovaném početí.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Související nemoci a orgány
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?