PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Detoxikace a očista organismu přírodní cestou

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru čistící.

Očisty organismu by měly být součástí života každého jednotlivce. Zevní očistu si děláme prakticky denně, naučme se dělat pravidelně i vnitřní očistu.

V případě očisty je velmi důležité respektovat stav organismu a také přírodu, zejména roční období. Očisty není vhodné dělat v průběhu jakékoliv akutní nemoci, v rekonvalescenci, ale také v těhotenství nebo po porodu a při kojení.

Kdy zahájit očistu?

Vhodné období pro očisty jsou: když ubývá měsíc, jaro a pak období pozdního léta (září). Rozhodně tělu moc neprospívají velké očisty v zimním období.

Očisty a byliny, které se na ně doporučují většinou pracují v oblasti největších detoxikačních orgánů, jimiž jsou játra a ledviny. Tím dosahujeme i očisty krve.

Očistu je také dobré zařadit po dlouhodobém užívání léků jako jsou třeba antibiotika nebo některé druhy hormonálních léků či analgetik.

Při očistě vždy upravte stravu, snižte psychický i fyzický výkon a zkuste zařadit do svého programu nějaký typ uvolnění – meditace. Vhodné jsou také různé druhy očistných bylinných koupelí nebo masáží.

Při očistě jsou vhodné i jednodenní půsty, kdy se snažíme pít dostatek tekutin, a to zejména čistou vodu a bylinné čaje. K tomu přidáme pár ořechů a trošku zeleno listé zeleniny.

Image 1

Očistu přírodní cestou můžete vyzkoušet jednoduše díky konceptu Serafin. Andělská kůra Čistící splňuje kritéria základní očistné kůry. Kůra obsahuje:

Bylinný čaj Čistící – obsažené byliny detoxikují játra, ledviny i krev. Nastavují správnou střevní mikroflóru, harmonizují hladinu tuků a cukru v krvi.

Tinktura z pupenů Bříza – Bříza patří k jedněm z nejúčinnějších bylin v oblasti očisty těla. Čistí krev, odstraňuje kyselé soli usazené v těle, čistí klouby, ledviny i žlučník.

Přírodní kapsle Aloe C+ – vysoký obsah koncentrovaného výtažku z Aloe zajišťuje skvělé očistné schopnosti tohoto přípravku. Aloe velmi dobře působí na očistu a regeneraci střev. V kombinaci s exotickým ovocem Camu Camu působí velmi dobře na posílení imunity a výživu střeva a buněk v těle.

Kapsle, tinktura i čaj se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA Čistící je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?