PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Dobročinná sbírka pro Spolek Nádech

Datum: 21.01.2020

Celý měsíc únor jsme se rozhodli věnovat akci pro dobrou věc, a to uspořádání sbírky pro spolek Nádech z Ostrova nad Ohří, který pomáhá matkám samoživitelkám. Sbírka bude založena pouze na základě darování hmotných věcí, nikoliv pomoci finanční.  

Budeme velice rádi, když přispějete třeba oblečením po dětech, hračkami, kočárky, postýlkami, chodítky, jídelními židličkami, nebo i jinými věcmi do domácnosti. Není nutné, aby vše bylo nové.

Zároveň bychom byli velmi vděčni, kdyby někdo rád přispěl i nějakými produkty, jako například dětské plínky, vlhčené ubrousky, drogerie, přesnídávky, kapsičky, čaje, kojenecká mléka a cokoliv dalšího, co se domníváte, že by mohlo pomoci dětem i jejich maminkám.

Sbírka bude probíhat na všech Apatykách Serafinu, a to po celý měsíc únor 2020.

Své dary můžete přinášet na kteroukoliv z uvedených Andělských Apatyk:

Andělská apatyka Serafin Karlovy Vary

Zeyerova 1116/17, Karlovy Vary

Andělská apatyka Serafin Praha

Šafaříkova 16, Praha 2

Andělská apatyka Serafin Sokolov

Malé náměstí 2270, Sokolov

Andělská apatyka Serafin Ostrava

Jurečkova 3, Ostrava

Popřípadě je zde i možnost zaslat věci balíkem na adresu:

Serafin – byliny s.r.o.

Trocnovská 1984

356 01 Sokolov

Předem Vám velice děkujeme za projev dobrosrdečnosti v pomoci potřebným.

A abychom Vám přiblížili spolek Nádech více, podělíme se s Vámi o zajímavý příběh paní Havránkové, zakladatelky spolku.

Spolek Nádech – příběh paní Jitky Havránkové

"Jsem maminka jedenácti dětí, také sedmnáctým rokem pěstounka, v poslední době na plný úvazek. Do naší rodiny a třem vlastním dětem postupně přicházelo sedm dětí mé sestřenice, některé od narození a jedna dívenka z dětského domova. Čtyři děti jsou už dospělé. (To byla taková malá matematika :-)).

Můj život se točil a točí kolem dětí, rodiny a také podnikání. V rámci širší rodiny a přátel jsme si vypomáhali předáváním věcí, zkušeností, sdílením a další pomocí. Pomoc je pro nás všechny důležitá, ne každý ji může najít ve svém okolí. Každý si procházíme různým obdobím života a někdy potřebujeme jen dodat odvahy, nabrat sílu a vědět, že podobné situace se dají zvládnout. Je na nás, jakou cestu si vybereme.

Oblečení a věci nejen po dětech jsem předávala dál, mezi kamarádky, známé, asi jako spousta dalších maminek. Začalo přicházet více nabídek na darování a z garáže se stala skladovací a exportní místnost. A vznikla jak myšlenka, tak chuť pomáhat, darovat, sdílet, rozvinout plošněji. S nejstarší dcerou, která je sociální pracovnicí a partnerem, jsme založili spolek Nádech, na pomoc a podporu rodičů samoživitelů. Vybrali jsme si tuto cílovou skupinku, neboť si myslíme i z vlastních zkušeností, že je to opravdu těžké životní období.

Oficiálně fungujeme od září minulého roku a sklad materiální pomoci jsme přestěhovali do větších prostorů v Ostrově, kde máme i kancelář. Nabízíme samoživitelům základní poradenství, pomoc s hlídáním, setkávání.

Darované věci předáváme dál, rodiče si u nás vybírají, co potřebují. Je pěkné, že sami také do skladu něco přinesou. Jsou vděční a ne jednou bez dojetí.

Věříme a vidíme, že pomáhat má smysl. Jsme rádi, že společnost není hluchá ani slepá a je hodně ochotných lidí, kteří rádi pomůžou, ať darováním nebo vlastním časem, a to v různých oblastech. I malá pomoc je velkou pomocí.

V našem spolku děláme vše dobročinně a dobrosrdečně, s velkou podporou rodiny.

Děkujeme, že pomáháte s námi, velmi si toho vážíme."

Váš Serafin

Zdraví na křídlech anděla

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?