PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Jaké to je být poradcem Serafin?

Datum: 30.07.2019

„Být odbornou poradkyní u firmy Serafin je jako si splnit sen, aby moje práce byla mým koníčkem“…říká B. Harvišová a Hana Jarolím ji doplňuje: …“opravdu mě naplňuje, když mohu pomáhat lidem a vidím výsledky své práce, jelikož produkty Serafin opravdu fungují.“

Vy, kteří do poradny přijdete, tak se většinou potkáte s usměvavou ženou, která se vám snaží pomocí měření a následné bylinné léčby pomoci od vašich neduhů, nemocí a bolístek. A často se nejedná jen o tělesné bolístky, ale i nemoci duše. Každá vás vyslechne a pokusí se pomoci, jak nejlépe umí.

Zajímalo by vás, jak vypadá pracovní den poradkyně? Není to jen sezení v prodejně a poradenství, musí dělat daleko více!

Žádná z poradkyň nepracuje v místě svého bydliště. Na poradnu se vždy musí přesunout automobilem nejčastěji 150–200 km do vašeho města, aby vám umožnila bez problémů přijít do vaší oblíbené prodejny, a tak poradenství absolvovat v místě svého bydliště. Řekněme si upřímně, téměř každodenní cestování po českých silnicích s různými výmoly, zúženími, uzavírkami či nehodami není jednoduché.

Zákony EU a České republiky jí také moc v její práci nepomáhají. GDPR, omezení v tvrzení o účincích bylin a potravinových doplňků a v neposlední řadě nesmyslný český „hon na šarlatány“ práci sice ztěžují, ale většinou přichází lidé, kteří chtějí pomoci prostřednictvím bylin a přírodní léčby, a v tom případě je vše daleko pozitivnější.

A odjezdem z prodejny práce nekončí. Většinou následují telefonáty s dotazy a emaily s radami.

Každá poradkyně se musí soustavně vzdělávat. Nové typy nemocí, nové typy léků, to vše musí znát, aby její doporučení byla správná.

Také potřebuje hodně pracovat sama na sobě, aby byla dostatečně psychicky silná a znalá vám pomáhat i s bolístkami duše.

Nicméně i poradkyně si musí odpočinout a načerpat nové síly pro svoji práci. Většinou odjíždí někam do přírody, která je velkým zdrojem energie. Také se účastní různých serafínských firemních akcí, kde načerpají nejenom novou energii, ale také zkušenosti, informace a nápady, jelikož se tam všechny tři společně sejdou. Aneta Benediktová, Ing. Barbora Harvišová a Hana von Jarolím.

Tak takové je být poradkyní Serafin….

Image 1 Image 2

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?