PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Játra a přírodní léčba

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru Játra.

Játra jsou největší chemickou továrnou v těle. Každou minutu zde probíhá několik set chemických reakcí, které zajišťují fungování celého organismu. Játra jsou největším detoxikačním orgánem, zodpovídají za metabolismus cukrů, tuků a štěpení bílkovin. Ovlivňují také hormonální funkce a mají nezastupitelnou úlohu v imunitní soustavě.

Nedostatečná funkce jater je základem vzniku celé řady onemocnění, jakými jsou cukrovka II. typu, alergie, žlučové kameny, ekzémy, artróza, vysoký cholesterol, arterioskleróza, některé typy kožních onemocnění aj.

Základem léčby jater je vždy dieta. Bez úpravy stravy nikdy nemůže dojít ke zlepšení funkce jater.

Játra jsou jedním z mála orgánů v těle, které se dokážou regenerovat i při velmi silném poškození. Potřebují na to čas, správnou stravu, pozitivní myšlení a podporu bylinami.

Právě na takové problémy jsem připravili v rámci konceptu Serafin Andělskou kůru Játra, která čistí a regeneruje. Kůra obsahuje:

Bylinný čaj Játra – obsažené byliny regenerují a čistí játra. Upravují metabolismus, odplavují chemickou zátěž z potravin a léků, napomáhají při úpravě hladiny cukru a cholesterolu, napomáhají při hubnutí.

Tinktura z pupenů Ostropestřec – nejúčinnější bylina na regeneraci jaterní buňky. Pomáhá zlepšit funkci jater, upravuje metabolismus, hladinu tuků a cukru v krvi, čistí žlučník.

Přírodní kapsle Digestiv – obsažené byliny napomáhají funkci jater. Mají silné očistné účinky, zrychlují metabolismus, upravují vyměšování, čistí játra, žlučník i žlučovody, zlepšují vylučování žluči a trávicích enzymů.

Image 1

Kapsle, tinktura i čaj se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA Játra je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Související nemoci a orgány
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?