PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Kotvičník naděje pro bezdětné páry

Datum: 06.05.2019

Podle posledních průzkumů se na neplodnosti párů z více jak 30 % podílí jeho mužská polovina. I když je muž považován za silnější část lidstva, nedá se totéž říci o jeho pohlavních buňkách, o spermiích.

Spermie jsou velmi citlivé na různé infekty, chemikálie, ale i na stres. Velkým „zabijákem“ spermií jsou zánětlivá onemocnění urogenitálního systému. Dle mých osobních zkušeností trpí velké procento mladých mužů chronickým zánětem prostaty.

Tento chronický zánět vzniká často vlivem různých virů a bakterií, které se do urogenitálního systému dostávají při pohlavním styku nebo třeba v bazénu či špatnou hygienou.

Takový typ zánětu je o to nebezpečnější, protože svým nositelům nedělá velké potíže. Občas jen pobolívají varlata nebo podbřišek, ale po chvíli to přechází. Tím pádem nemají potřebu jít k lékaři. A tak nedochází k žádné léčbě a řešení tohoto problému.

Při potížích s otěhotněním

Pokud máte potíže s otěhotněním, vždy doporučujeme v udělat spermiogram u muže. V případě, že se zjistí špatná kvalita spermií a jejich malé množství, zkuste v první řadě přírodní léčbu, která v tomto případě působí velmi dobře.

Všem mužům bez ohledu na to, zda mají prokázaný zánět urogenitálního systému nebo ne, doporučujeme nasadit bylinný čaj na ledviny a prostatu a k tomu užívat tinkturu z pupenů lichořeřišnice,  která má protizánětlivý účinek. Tuto kúru užívejte 3 týdny a následně doporučujeme nasadit bylinu, která prokazatelným způsobem zlepšuje kvalitu spermií a také jejich množství, a tím je kotvičník pozemní.

Image 1

Účinky kotvičníku zemního

  • stimuluje tvorbu testosteronu u mužů
  • chrání funkci ledvin a celého močového ústrojí
  • zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému
  • působí proti zánětům, ale i proti zvětšování prostaty
  • je vhodný na podporu pohlavní touhy
  • podporuje sportovní výkon
  • podporuje růst svalové hmoty při sportu

Kotvičník pozemní pochází z oblastí Asie a Austrálie. Velmi dobře se jej daří pěstovat i v našich podmínkách.

Doporučujeme užívat tinkturu z mladých výhonů kotvičníku pozemního pěstovaného v ČR, jelikož vykazuje nejsilnější léčebné účinky. Ke zlepšení kvality spermií je nutné kotvičník pozemní užívat minimálně 3 měsíce.

Současná zvyšující se neplodnost v sobě skrývá spoustu zklamání nejednoho páru, proto je určitě vhodné zamyslet se nad tím, co proti tomu můžeme udělat už teď. Dříve, než bude pozdě.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?