PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Křečové žíly - přírodní léčba

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru Žíly, lymfa.

Příčiny vzniku křečových žil

Křečové žíly nejčastěji vznikají oslabenou cévní stěnou v oblasti dolních končetin, kde se městná krev, rozšiřuje cévu a v ní pak vznikají různé výchlipky.

Cévní stěna je složená z velkého množství stavebních látek, mezi něž patří také vápník a jiné zásadité minerály. Pokud je naše tělo stabilně atakováno kyselými produkty a musí je stále neutralizovat, používá na tuto reakci vápník a zásadité látky z cévní stěny, a tím dochází k jejímu oslabování.

Vznik křečových žil také podněcuje obezita, těhotenství, nošení těžkých břemen, dlouhé stání nebo naopak sezení.

Komplikací u křečových žil může být jejich zánět, případně i bércový vřed. U lidí s křečovými žilami je velké nebezpečí trombózy.

Image 0

Důležitost lymfatického systému

Cévní systém je v těle propojený s lymfatickým systémem. Lymfatický systém je velmi důležitý pro fungování celého organismu, jelikož patří mezi základní orgány imunity. Součástí lymfatického systému jsou obranné buňky zajištující naši imunitu, ale i mechanismy odvádějící toxické látky z těla.

Lymfatický systém má tu nevýhodu, že na rozdíl od krevního oběhu není napojen na srdce, které funguje jako pumpa. Srdce žene krev v cévách, čímž zajišťuje její trvalý průtok. U lymfatického systému takovouto pumpu představují svaly, avšak jen když se pohybují. Logicky tím vzniká problém. Pokud celý den jen sedíme, tak se nám lymfa městná a začínáme trpět tzv. lymfatickými otoky.

Základem správného fungování cévního i lymfatického systému je pohyb, správná strava a vynechání chemických látek, které vnikají do těla prostřednictvím stravy, alkoholu, léků aj.

Důležité je pravidelně ulevovat dolním končetinám v poloze se zvednutýma nohama. Velmi účinné je střídání teplé a studené sprchy.

Image 1

Připravili jsme pro vás speciální Andělskou kůru Žíly, lymfa, která ulevuje právě od obtíží s otoky, křečovými žilami. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Žíly – mírní záněty cév, ulevuje od pocitu těžkých nohou, zlepšuje kvalitu a elasticitu cév

Bylinný čaj Lymfa – snižuje otoky a pocity těžkých nohou, upravuje celkové prodění lymfy, snižuje zduření lymfatických uzlin

Oba čaje se střídají po dni. Každý den jeden druh čaje

Přírodní kapsle Aloe C+ – Aloe vera obsahuje velké množství minerálů a vitamínů, které zlepšují kvalitu cévní stěny, podporují funkce střev a imunity. Přidané exotické ovoce Camu camu obsahuje velké množství přírodního vitamínu C, který snižuje záněty žil, zlepšuje průtok krve a lymfy, podporuje imunitní pochody.

Tinktura z pupenů Gotukola – velmi dobře působí na cévní a lymfatický systém. Snižuje pocit těžkých nohou a otoky. Podporuje funkce mozku.

Kapsle i tinktura se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA Žíly, lymfa je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy nebo silnými léky na ředění krve.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Související nemoci a orgány
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?