PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Loučení s Prahou

Datum: 15.12.2019

Stovky klientů prošlo holistickou poradnou Anety Benediktové v Praze. V životě však není vše na pořád.

Tento týden proběhne v Andělské apatyce v Praze poslední termín poradenství paní Anety Benediktové. Poslední klienti projdou irisdiagnostickým vyšetřením a bude jim doporučena přírodní léčba. Avšak z osobních důvodů, které jsou popsané zde paní Aneta Bendiktová do Prahy již jezdit nebude.

Její stávající klienti případně i ti noví mohou využít jejich znalostí a poradenství následujícími způsoby:

1. Ordinace v Mariánských Lázních - zde paní Benediktová ordinuje v krásných prostorách prvorepublikové vily. Na klienty má dostatek času, objednávky může přizpůsobit i časovým možnostem zákazníků včetně večerních hodin nebo víkendů. Návštěvu můžete spojit i s příjemným pobytem ve vyhlášených lázních. Objednávky termínů telefonicky na tel. 720 680 451

2. Ordinace Plzeň - zde paní Benediktová ordinuje podobným způsobem jako v Praze. Termíny jsou přesně vypsané a na klienta připadá přesný časový úsek. Objednávat se můžete pouze on-line zde:

3. Ordinace Sokolov - v prostorách společnosti Serafin byliny s.r.o.- zde paní Benediktová ordinuje podobným způsobem jako v Praze. Termíny jsou přesně vypsané a na klienta připadá přesný časový úsek. Objednávat se můžete osobně v Apatyce nebo on-line

Cena poradenství zůstává 400,-Kč

V Andělské apatyce Praha přebírá pomyslnou štafetu poradenství Ing. Barbora Harvišová. Tato empatická žena má několikaleté zkušenosti s poradenstvím v rámci společnosti Serafin. Je osobně vyškolená paní Anetou Benediktovou.

Ing. Barbora Harvišová zjišťuje zdravotní stav klientů prostřednictvím nejnovějšího, moderního orgánového scaneru. Tento velmi přesný přístroj odhalí energetické fungování orgánů, ale také některé metabolické hodnoty. Naše poradkyně umí velmi dobře nastavit nejenom přírodní bylinnou léčbu, ale také i správné stravování.

Věříme, že tyto změny chápete, a že každý klient si najdu tu cestu, která mu bude nejlépe vyhovovat.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?