PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Mým dětem pomohly bylinky

Datum: 03.11.2016

Mé holčičky byly stále nemocné. Nepomáhala standardní léčba, antibiotika, nic. Rozhodla jsem se vyzkoušet přírodní léčbu a vyplatilo se. Ale pěkně od začátku.

Dlouho jsme s manželem čekali na naše vysněné děti. Když přišla zpráva o mém těhotenství, měli jsme dvojnásobnou radost. Čekala jsem dvojčata.

Děti se narodily předčasně, jak to při vícečetných těhotenstvích bývá, a tak nás po určité době začaly provázet nemoci, které vyplývaly z jejich nedovyvinutého imunitního systému.

Každé dva měsíce v ordinaci

Naše návštěvy u dětské lékařky se opakovaly s neutuchající pravidelností každé dva měsíce. Vždy se jednalo o podobný scénář – chronický zánět horních cest dýchacích a nasazení antibiotik.

Když bylo mým dětem pět let, tak nám lékařka při opětovné návštěvě její ordinace navrhla spreje s obsahem kortikoidů na pravidelné vdechování. V tu chvíli se ve mně něco hnulo. Nechtěla jsem svým dětem neustále jen přidávat léky bez toho, abych řešila příčinu jejich potíží.

Návštěva v poradně paní Benediktové

Rozhodla jsem se vyhledat někoho, kdo se vyzná v bylinné léčbě a byl by schopen mně a mým dětem pomoci. Dostala jsem doporučení od svých kamarádek na paní Benediktovou, odbornici v této oblasti.

První věta, kterou mi řekla ve své poradně, byla: „Zkusím vám a vašim dětem pomoci jedině za předpokladu, že zvládnete oběma holčičkám upravit stravu tak, aby neobsahovala bílý cukr a bílou mouku, a nebudete jim dávat pít kravské mléko“.

Trošku mě to šokovalo, ale měla jsem velký zájem na uzdravení mých dětí, takže jsem s rozpaky souhlasila. Běželo mi hlavou, jak to udělám s tou hromadou čokolád a bonbonů, které máme doma, jak budu vařit a péci a co babičky a jejich dorty a pamlsky… Byla to prostě výzva! Za zdraví mých dětí to stálo.

Nastupují bylinky

Dostaly jsme recepty na bylinné čaje Serafin na průdušky, ale také překvapivě na játra a alergie, byť se medicínsky mým dětem nikdy žádné alergie neprokázaly.

Také jsme obdržely přírodní kapsle Ochránce na podporu imunity a AL tablety, o kterých jsem zprvu pochybovala, ale když jsem si na internetu našla, kdo byl Ing. Janča, který je vymyslel, nasadila jsem je do léčby také.

S úpravou stravy jsme se společně celá rodina včetně babiček během krátké doby popasovali velmi dobře. Našli jsme na internetu mnoho dobrých a zajímavých receptů na sladkosti bez přidaného cukru, začali jsme používat špaldovou mouku a celkově jsme změnili náš rodinný jídelníček.

A jaký byl výsledek?

Já jsem zhubla, můj manžel se začal cítit daleko lépe, odeznělo jeho trvalé pálení žáhy a nebyl tak unavený. Dokonce nám vyšli vstříc i ve školce. Nedávali mým dětem pít mléko a jako odměnu dostávaly bonbóny slazené fruktózou, které jsem jim do školky přinesla.

Po dvouměsíční léčbě moje děti snad poprvé ve svém životě nedostaly zánět průdušek. Byla jsem velmi mile překvapená a motivovalo mě to k hlubšímu zájmu o byliny a přírodní medicínu.

Nyní je mým holčičkám již deset let. Občas dostanou „dvoudenní rýmu“, kterou zvládneme s pupenovou lichořeřišnicí a grepovými kapkami. Oblíbili jsme si čajové koncentráty, zejména na imunitu a průdušky, ty mým dětem chutnají.

Jsme všichni tak zvyklí na bylinné čaje, že stále nějaký popíjíme. Sledujeme zákonitosti čínského pentagramu a vždy posilujeme orgán, který má vrchol činnosti.

Děkuji paní Benediktové a celé firmě Serafin. Pomohli mým dětem a pomáhají celé naší rodině dál. Tak to byl můj opravdový příběh…

Barbora V. Karlovy Vary

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?