PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nastavte se pozitivně, pak vše zvládnete!

Datum: 05.04.2020

Strach, obavy, nejistota…prolínají se celou naší společností. Negativní emoce dokáží velmi významně ovlivnit funkce v našem těle. Negativní emoce nám, zatěžují důležitá centra a celkově nás oslabují. Omezený život pod tlakem a někdy i v uzavřených prostorách nedělá dobře ani našemu tělu ani naší duši. V našem zájmu je, být informovaný, ohleduplný k druhým, ale nebýt vystresovaný!

Zkusme tedy pár tipů, pár úspěšných maličkostí

  • Každé ráno u zrcadla zvedněte koutky úst. Někdy to může být hodně těžké, ale udělejme si z toho pozitivní zvyk. Držme zvednuté koutky v „umělém úsměvu“ 1-2 minuty.

  • V průběhu dne pozorujte svoji řeč a mysl a nenechte se strhnout do negativního hovoru – ani v duchu (dnes mi je špatně, dnes je tolik a tolik nových nakažených…) Pokud ostatní v okolí tak mluví, zkuste se do hovoru nezapojovat.

  • Když vám bude v průběhu dne smutno, budete mít negativní pocity, zkuste si na telefonu či počítači pustit smích malého dítěte. Věřte, že se za chvíli budete za břicho popadat i vy!

  • Zařaďte do svého denního programu procházku v přírodě. Při ní se pokuste naladit na její energii, zvuky, vůně. Čerpejte energii ze slunce i ze stromů.

  • Zpívejte! Pusťte si hudbu v autě, doma či v práci a prostě zpívejte nahlas a třeba i křičte. Můžete do této zábavy zapojit celou rodinu. Vydávaný zvuk uvolňuje napětí.

  • Tancujte! Ke zpěvu přidejte pohyb. 

  • Podpořte své tělo bylinami. Jsou tu od pradávna a vždy nám uměly ulevit. Tak přijměte jejich pomocnou ruku!

Image 0

My všichni z týmu Serafin vám přejeme hodně klidu a zdraví. Vždyť jsme pod ochrannými křídly andělů Serafů!


 

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?