PřihlásitMůj ůčet
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

NEPŘEHLÉDNĚTE! Lázeňský pobyt s Anetou Benediktovou

Datum: 05.12.2015

Připravila jsem pro vás, pro mé klienty, a také pro ostatní zájemce speciální lázeňské prodloužené víkendy. Celou dobu pobytu se vám budu věnovat já a mí hosté. Poznáte své tělo, jak se o něj starat a co udělat pro jeho zdraví. Zažijete neopakovatelnou krásu Mariánských Lázní.

Jako poradce v oblasti přírodní léčby pracuji již více než patnáct let. Za tu dobu jsem navštívila velké množství měst v naší krásné zemi a radila jsem tam lidem jak nejlépe zlepšit a uchovat své zdraví pomocí bylin a dalších přírodních metod. Z počátku jsem pravidelně jezdila dělat poradenství do Brna, Jihlavy, Mikulova, Ústí nad Orlicí, Nové Paky, Prahy, Roudnice nad Labem, Litvínova a dalších a dalších měst. Za tu dobu mojí poradnou prošly tisíce osob. Věřím, že většině z nich má navržená léčba pomohla. Svědčí o tom i mnohé telefonáty, kde mě lidé žádají, abych opět do jejich města jezdila.

Bohužel již není v mých silách objíždět tolik měst a přijímat tolik lidí. Přemýšlela jsem jak vyjít vstříc těm, kteří nemohou ve všední den za mnou přijet do Plzně či Sokolova. Také jsem přemýšlela jak pomoci svým stávajícím klientů, jejichž onemocnění by vyžadovala více mého času, ale bohužel v běžné praxi to není možné. Z těchto důvodů jsem se rozhodla vám všem nabídnout:

Lázeňské prodloužené víkendy společně se mnou a mými hosty.

V průběhu necelých čtyř dní bude dostatek času na to, abych všem, kteří o to budou mít zájem udělala diagnostiku z oční duhovky a navrhla vhodnou léčbu. Také bude čas na vysvětlení a praktické vyzkoušení základních meditačních technik. Toto je velmi významné zejména v dnešní době, kdy je na nás všechny kladen velký tlak na výkon, čímž se často dostáváme do stresu. Ten nám následně vyvolává zdravotní potíže.

Budeme mít čas na ukázky a praktické vyzkoušení různých způsobů cvičení, které by ulevily vaším potížím se zády a s pohybovým aparátem. Také se budeme podrobněji věnovat správné stravě a jejímu praktickému zavedení do běžného života.

K přírodní léčbě neodmyslitělně patří příroda, léčivé prameny a procedury. To vše nabízí úžasné lázeňské město Mariánské Lázně. Zažijete jedinečné a unikátní typy léčby, kterou můžete absolvovat jen v Mariánských Lázních, jelikož právě zde vyvěrá Mariin pramen se svými speiálními léčivými účinky. Za pramenem zvaným Rudolfův jezdí lidé z celého světa. Prokazatelně posiluje a léči ledviny.

Srdečně vás všechny zvu na moje Lázeňské pobyty.

S láskou Aneta Benediktová

Termíny lázeňských pobytů jsou momentálně vyprodané, připravujeme pro Vás další termíny. Děkujeme za pochopení.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Kde zakoupíte naše produkty?
Apek
zpět nahoru