PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Nová Andělská apatyka je na světě!

Datum: 30.07.2019

Zveme všechny příznivce bylin a přípravků značky Serafin z Ostravy a okolí k návštěve nové Andělské apatyky v Ostravě.

Image 1
Před několika lety jsme otevřeli první Andělskou apatyku v Sokolově, malý kousek od sídla firmy Serafin, od místa, kde vyrábíme všechny naše úžasné přípravky. Důvod byl naprosto pragmatický. Prostě jsme se do našich výrobních prostor se stávající malou prodejnou už nevešli. Tak jsme si našli místo na Andělskou apatyku kousek od firmy, nicméně v oblasti, která není moc dobrá pro obchůdky a krámky, jelikož tam neproudí davy lidí. A ejhle! I tak si nás lidé našli a apatyka začala skvěle fungovat.

Druhá byla na řadě Andělská apatyka v Praze. Ani toto místo není obchodně ideální, ale skvělé výrobky Serafin si své zákazníky přitáhnou. Prostě lidé sem jezdí, nakupují, pijí kafíčko i čaj a také se přichází radit do poradny jaké bylinky si mají koupit na své obtíže. Apatyka se stala oázou klidu a pohody v pražském hektickém světě.

Třetí, trošku neplánovaná byla Andělská apatyka v Karlových Varech. Ideální místo na pěší zóně, krásný prostor a také vynikající zmrzlina, to vše jsou hlavní znaky této apatyky.

Když nám zavolala majitelka zavedené prodejny Verbena v Ostravě, že by chtěla ze své prodejny vytvořit Andělskou apatyku Serafin, tak to byla výzva! Vzdálenost ze Sokolova do Ostravy byl hlavní ukazatel rozhodování. Nakonec jsme však tuto výzvu přijali. Celý tým lidí v Serafinu se rozhodl, že v Ostravě vytvoří stejně úžasnou Andělskou apatyku jako jsou všechny ostatní apatyky.

Truhláři začali vyrábět nábytek na míru ve stejném stylu – stylu Andělských apatyk. Objednali jsme kávovar a skvělou kávu od našeho dodavatele firmy Yemenites z Klatov a všechny další úžasné výrobky, které na naší apatyce najdete. Vynikající marmelády, čokolády, kosmetiku, aromaterapii…a hlavně! Začali jsme připravovat byliny a výrobky Serafin.

V polovině července odjel celý tým lidí ze Sokolova do Ostravy instalovat novou Andělskou apatyku. Práce bylo hodně, ale opravdu nás těšila. A výsledek?

Přijďte se přesvědčit sami!

V útulné prodejně Andělské apatyky Ostrava (Jurečkova 3) najdete celý sortiment výrobků Serafin. Můžete si zde také namíchat svůj vlastní čaj z volně vážených bylin, k čaji si přikoupit třeba nádherně vonící aromaterapeutický spray pro vaši dobrou náladu nebo přírodní mýdlo či kosmetiku.

Prodavačka vám nejenom poradí s výběrem zboží, ale také vám nabídne čaj zelený, černý či bylinkový anebo vynikající kávu. K ní si můžete dát i něco dobrého „na zub“.

A aby toho nebylo málo, tak jako „třešinku na dortu“ jsme pro vás připravili pravidelné odborné poradenství paní Ing. Barbory Harvišové. Více o poradenství a přírodní léčbě si přečtěte zde.

A jestliže si své zboží rádi vybíráte v klidu domova přes e-shop, tak vězte, že si jej můžete takto objednat a pak bezplatně vyzvednout v naší apatyce.

Prostě, nová Andělská apatyka v Ostravě je na světě a všichni se těšíme, že začnete objevovat celou její nabídku. Přijďte! Těšíme se na vás každý všední den mezi 9.00 s 17.00 hodinou.

Tým Serafin

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?