PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

NOVINKA! Kapsle Štítná žláza

Datum: 17.03.2019

Vývoj a inovace jsou důležité pro správných chod každé společnosti. I my vyvíjíme stále nové přírodní preparáty. Objevte naše nové kapsle Štítná žláza

Onemocnění štítné žlázy a různé poruchy její činnosti narůstají zejména v ženské populaci geometrickou řadou.

Naše společnost pracuje v rámci konceptu Serafin, který se snaží na většinu běžných onemocnění nabízet ucelený koncept fungujících přípravků pod značkou Serafin.

Na sníženou funkci štítné žlázy můžeme nabídnout náš skvělý čaj Štítná žláza snížená a k tomu tinkturu z pupenů Černý jeřáb. Nicméně tato kombinace není vhodná pro osoby užívající hormony na štítnou žlázu (Letrox, Euthyrox)

Na zvýšenou funkci štítné žlázy můžeme nabídnout náš skvělý čaj Štítná žláza zvýšená a k tomu tinkturu z pupenů Černý jeřáb.

Ale pokud přijde zákazník s tím, že má zánět štítné žlázy, tzv. uzlíky nebo že užívá hormony na štítnou žlázu, tak byla naše nabídka omezená.

Už víme jak na to! 

Pomohly nám poslední výzkumy v oblasti mycoterapie, které zjistily, že medicinální houby velmi dobře fungují na nemoci štítné žlázy a zároveň jsou dobře snášeny i s kombinací hormonů na štítnou žlázu.

A je to tady! NOVINKA – kapsle ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Unikátní kombinace medicinálních hub, minerálů a mořské řasy dokáže skvělé věci. Kapsle jsou vhodné při následujících onemocněních štítné žlázy:

-          Snížená funkce

-          Uzlíky na štítné žláze

-          Autoimunitní zánět

-          Hashimotova thyreoiditida

Kapsle nejsou cíleně postaveny na zvýšenou funkci štítné žlázy, nicméně jí dokáží harmonizovat, takže i při tomto problému nevadí.

Kapsle je možné velmi úspěšně kombinovat s tinkturou z Černého jeřábu.

Doba užívání při výše uvedených chorobách je 3-6 měsíců, vždy s týdenní pauzou po jednom měsíci.

Podle našich statistik jsou problémy se štítnou žlázou třetím nejčastějším dotazem našich zákazníků. Věříme, že pomohou i vám.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?