PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

NOVINKA - SERAFÍNKŮV Dětský sirup

Datum: 11.01.2020

Jsme velmi nadšení, že vám po několikaměsíčním vývoji můžeme představit exkluzivní výrobek naší firmy: Serafínkův dětský sirup.

Tento sirup, daleko více než jiné výrobky naší společnosti, procházel složitým vývojem. Vývoj byl zaměřený nejenom na jeho účinnost, ale také na chuť.

Chuť sirupu

Všichni víme, jak je těžké naše nejmenší přemluvit, aby užívaly nějaký lék či bylinný přípravek, pokud jim nechutná. Špinavá, poprskaná trička a oblečení maminek určitě zažil každý z nás.

Chuť jsme ladili dlouho. Naším požadavkem nebylo jen to, aby dětem sirup chutnal, ale také aby neobsahoval cukr, který sám o sobě zatěžuje funkce jater, střev a imunitního systému.

Výsledkem je vyladěná, dobrá chuť s přírodními sladidly, které tělu neškodí.

Čekankový sirup – výhodou čekankového sirupu, který v našem výrobku najdete je to, že obsahuje inulin. Inulin je polysacharid, který se ve střevech chová jako přírodní prebiotikum, a mimo jiné tak pozitivně působí na náš imunitní systém.

Další látkou, která sirupu dává skvělou chuť je xylitol. Xylitol je sladidlo, které je přirozeně přítomné v ovoci a obecně v přírodě. Říká se mu také březový cukr. Nezatěžuje náš trávicí trakt ani imunitní systém.

Poslední látkou, která vylaďuje chuť je jablečný koncentrát, což jsou vlastně rozemletá jablíčka.

  Image 1  

A co účinky?

Impulzem pro vývoj dětského sirupu byly neustálé stížnosti maminek na to, že jejich děti trpí chronickými onemocněními, rýmami, zahleněním. Ve školce či ve škole zvládnou být jeden dva týdny a pak jsou týden doma nemocní, a tak se celé nekonečně opakuje do kola.

Exkluzivní přípravek Serafínkův dětský sirup silně působí na podporu imunitního systému, dýchacího traktu, funkce jater, střev a celého trávicího traktu. Obsahuje velmi účinné látky z bylin, ovoce a zejména z medicinálních hub.

Betaglukany

Hlavní složkou medicinálních hub jsou velmi kvalitní betaglukany. Betaglukany jsou přírodní polysacharidy, které mimo jiné zvyšují počet a kvalitu bílých krvinek. Prostřednictví kvalitních bílých krvinek může organismus lépe bojovat proti virům, bakteriím, různým toxinům, zánětům a plísním. Medicinální houby jsou jeden z mála přírodních prostředků, který dokáže velmi účinně působit proti toxickým plísním v organismu. Betaglukany umí snižovat alergické reakce, zlepšovat funkce jater a střev. Celkově podporují přirozenou imunitu těla.

Dále v Serafínkově dětském sirupu najdete:

Silný extrakt z Jitrocele kopinatého v BIO kvalitě. Jitrocel velmi dobře působí na plíce a horní cesty dýchací. Uvolňuje zahlenění, zlepšuje vykašlávání, působí proti zánětům ledvin, močového ústrojí, žaludku i střev.

Silný extrakt z Echinaey – je to základní bylina na celkovou podporu funkce imunitního systému

Silný extrakt z Camu-Camu – nejpřirozenější zdroj vitamínu C. Toto exotické ovoce se považuje za superpotravinu s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C, tedy vitamínu, který společně s přirozeně obsaženými flavonoidy skvěle působí na imunitní systém, na dobrou funkci ledvin, cév, mozku, kloubů i trávicího traktu. a obsažený vitamín C je velmi dobře vstřebatelný.

Jak Serafínkův dětský sirup vyrábíme?

Sirup je vyroben jako silný přírodní extrakt – koncentrát, a to speciální patentovanou metodou, která zajišťuje vysoký obsah účinných látek a zároveň i lahodnou chuť díky obsahu jablečného koncentrátu.

SERAFÍNKŮV dětský sirup je bez chemické konzervace, cukru, přídavných látek a dochucovadel. Pouze pasterizován!

  Image 2  

Kdy sirup užívat? Na co působí?

Dětský Serafínkův sirup se doporučuje:

·       prevence, posílení imunity před zimou či těžším obdobím

·       před dětským očkování i po něm jako ochrana proti jeho vedlejším účinkům

·       záněty průdušek i plic. U akutní fáze je možná kombinace s antibiotiky

·       chronické rýmy a nachlazení

·       podpora jater po mononukleóze či jiných chorobách jater

·       podpora imunity

·       trávicí problémy

·       afty

·       bradavice, molusky

·       bakteriální infekce

·       záněty dutin

·       záněty sliznic střev a trávicího traktu

·       velké psychické vypětí

·       velké sportovní výkony

Kdo jej může užívat

Serafínkův dětský sirup je určený pro všechny děti od věku jednoho roku. Na obale i v příbalovém letáku pak najdete přesné dávkování. Je možné jej kombinovat i s antibiotiky, ale ve snížené dávce. Sirup je také možné kombinovat s jinými bylinnými čaji Serafin nebo s tinkturami Serafin

Bonus

Vyslyšeli jsme vás a k sirupu jsme do balení přidali speciální přídavné kapátko, které si můžete nasadit do hrdla lahvičky pro zlepšení dávkování.

Po otevření balení dávejte pozor! Určitě tam najdete překvapení pro vaše nejmenší! Nádherné tetování s andílkem Serafínkem, ochráncem dětí.

Těšíme se na vaše zkušenosti a názory. Pište nám na:info@serafinbyliny.cz nebo přidejte recenzi přímo k produktu.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?