PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

O udávání, legislativě, úřadech a bylinách – díl II. VYPÍNÁNÍ VIDEÍ

Datum: 19.11.2019

Před časem jste měli možnost přečíst si článek s podobným názvem. Popisovali jsme v něm, jak velmi intenzivně legislativa bojuje proti jakékoliv formě přírodní léčby, které není zaštítěna farmaceutickými firmami.

Dotkli jsme se i české povahy a našeho povahového dědictví z dob hluboké totality. Ráda bych vám nyní nabídla proklik na článek, ale nevím, jestli to neodporuje zákonu. Asi ne, pokud nepopisuji účinky bylin, takže původní článek si můžete přečíst zde.

Postupně tedy zahajujeme „sebezničující“ úpravy našeho webu a e-shopu. Dosud mám v paměti, kolik hodin jsme strávili nad vkládáním informací na náš web. Naší zásadou vždy bylo, aby člověk, který si naše stránky otevře dostal ucelené a správné informace o účincích bylin, o tom kdy je může a kde ne používat. Strávili jsme moře hodin nad sestavováním seznamu nemocí a k němu správné bylinné léčby, popisu kombinací bylin a také článků s radami a zkušenostmi.

V posledních letech jsme se rozhodli vyjít vstříc i zákazníkům, kteří mají z jakéhokoliv důvodu problém se čtením textu a natočili jsme návodná a odborná videa. Nyní se však tento náš postup stal velmi špatným, až protizákonným.

Takže prvním krokem v „sebezničujících“ úpravách našeho webu je odstranění videí, kde jsou doporučovány produkty na konkrétní nemoci a mluví se zdech o účincích bylin.

Počínaje 20.11.2019 videa mizí z našich stránek Budou přístupná pouze na veřejném kanále youtube, kde si je budete muset vyhledat pod značkou Serafin. Proklik vám bohužel do tohoto článku již napsat nemohu.

O dalším postupu vás budeme vždy předem informovat, abyste si mohli třeba včas některé informace uložit.

Vítejme v demokracii, v čase svobodného projevu….

S úctou Aneta Benediktová

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?