PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Odborní poradci Serafin - pomáháme vám se uzdravit

Datum: 15.05.2019

Společnost Serafin byliny to jsou nejenom kvalitní výrobky, které pomáhají, ale také rozsáhlé odborné poradenství v oblasti přírodní léčby.

V logu naší společnosti najdete: „ Zdraví na křídlech anděla“. Od počátku svého vzniku dáváme prvořadý důraz nejenom na kvalitu našich výrobků, ale také na odbornost a odborné poradenství.

Naši poradci

Hlavním odborným garantem naší firmy je Aneta Benediktová, zkušená terapeutka v oboru fytoterapie, irisdiagnostiky, čínské medicíny a výživy. O odborné poradenství je však tak velký zájem, že vyškolila první dvě odborné poradkyně, které „pod křídly“ Serafin a pod vedením paní Anety Benediktové poskytují odborné poradenství na místech, kde se prodávají výrobky Serafin.

Našimi novými poradci jsou velmi empatická a komunikativní Ing. Barbora Harvišová, která umí poradit nejen s nemocemi, ale i se stravou a pohybem. Druhou je stále se usmívající Hana von Jarolim, která vás mile překvapí širokými znalostmi přírodních zákonitostí, drahých kamenů i bylin. Seznamte se s nimi na našich stránkách

Image 1

Proč se objednat do poradny?

Účelem poradenství v oblasti přírodní léčby je nalézt příčinu zdravotních problémů klientů, a podle toho doporučit odpovídající přírodní léčbu. Nejedná se o popisnou diagnostiku, při které klient obdrží výsledný popis špatných funkcí na papíře bez dalšího podrobného vysvětlení a doporučení. Naši poradci používají speciální přístroj pouze jako pomocníka, aby mohli co nejefektivněji najít příčinu zdravotních potíží a mohli tak správně nasadit účinnou bylinnou léčbu a další doporučení.

Kondiční orgánový skener

Pro nalezení příčin zdravotních obtíží používají poradci kondiční orgánový skener. Jedná se o speciální přístroj, který využívá přirozeného biomagnetického vyzařování buněk lidského těla, a jeho měřením vyhodnocuje oslabení jednotlivých tělesných funkcí.

Kondiční orgánový skener je běžně dostupný na trhu v základní verzi, která byla pro tento typ měření vyvinuta. Naše společnost však zdokonalila výstupy a ukazatele tohoto přístroje pro své vlastní potřeby, tak aby byly co nejvíce přesné a bylo možné podle nich nasadit klientům odpovídající a účinnou léčbu přípravky Serafin.

Měření trvá sice jen 1 minutu, ale odborný poradce jej musí vyhodnotit, udělat anamnézu s klientem a vysvětlit mu nejenom vhodnou léčbu pro něj, ale také jak by měl upravit stravovací návyky nebo svůj celkový životní styl.

Jak se objednat do poradny­

V době, kdy téměř každý vlastní počítač nebo k němu má přístup jsme se rozhodli vyjít našim klientům vstříc a nabídnout jim možnost on-line objednání do poradny, a to do města, které je pro něj nejblíž, a také k poradci, kterého si sám vybere. Vyhnete se tak čekání a různému dohadování kdo přišel dřív...

Objednání prostřednictvím našich webových stránek je velmi snadné a rychlé.  Jak na to? Jsou zde dvě možnosti:

1. Vyvinuli jsme vlastní rezervační systém, kde se můžete online rezervovat na vámi vybraný termín poradny u našich poradenských center. Zarezervování termínu je velice jednoduché. Rezervační systém také umožňuje rezervaci více termínů najednou. Záloha na objednaný termín se platí platební kartou přes platební bránu GoPay. To vše z pohodlí Vašeho domova nebo práce.

2. Máte obavy, že rezervaci sami nezvládnete? I na vás jsme mysleli! Můžete zajít osobně do vámi vybraného poradenského centra - prodejny, a tam se objednat na přesný termín. V tomto případě platíte zálohu na vybraný termín v hotovosti na místě.

Nekupujte bylinné přípravky náhodně! Nechte si odborně poradit aby léčba byla opravdu účinná!

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?