PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Otěhotnění přírodní cestou navzdory diagnóze - opravdový příběh

Datum: 07.01.2021

Serafíni jsou andělé lásky a světla. Když jsme zakládali naši firmu, chtěli jsme, aby v názvu bylo něco, co představuje naši motivaci, proč jsme se rozhodli vyrábět bylinné přípravky. Chceme pomáhat! Jsme opravdu šťastní, když se to daří.

Přípravky pod značkou Serafin nejsou vyráběny nahodile, ale v konceptu, který má pomáhat lidem řešit přírodní cestou jejich zdravotní obtíže. Koncept vytváří poradkyně pro přírodní léčbu - Aneta Benediktová. Připravuje receptury a také provozuje poradnu, kde se snaží odhalovat příčiny onemocnění pomocí irisdiagnostiky a navrhovat správnou léčbu.

Příběhů se šťastným koncem stále přibývá. Rádi se o ně s vámi podělíme, přečtěte si první z nich - vypráví Andrea.

Miminko je na cestě - pomohla irisdiagnostika a bylinky

Ráda bych se s vámi v krátkosti podělila o svůj příběh, kdy jsem se musela rozhodnout... V roce 2006 (v 18 letech) při nácviku na maturitní ples a pak cestě domů mě začalo bolet břicho tak, že jsem skoro nemohla chodit - diagnoza nejistá, hned druhý den v poledne akutní gynekologická operace. Finální diagnóza - srůsty v břišní dutině, cysta na levém vaječníku a akutní otočení pravého vejcovodu - utrhl se a začal hnisat - takže jsem o něj bohužel přišla.

Doporučení od lékaře bylo mít první dítě do 26 let. Léta rychle plynula, absolvovala jsem vysokou školu a až jsem zjistila, že 26 uteklo jako voda a já slavila 27. narozeniny. Začaly mi opět bolesti, nyní ale v levém podbřišku. Během půl roku jsem absolvovala kolonoskopické, gynekologické, urologické, sonografické vyšetření, ale nic jsem se nedozvěděla.

Po návštěvě 3. gynekologa mi byla doporučena laparoskopická operace - možná diagnoza : ucpaný 2. levý vejcovod. V případě potvrzení této diagnózy jsem musela podepsat souhlas o odejmutí i mého druhého vejcovodu, což by znamelalo, že nebudu moci přírodní cestou otěhotnět. Operace byla naplánována na listopad 2015. Týden před operací mi bylo jednou zdravotní sestrou doporučeno, že mám nejdříve vyzkoušet alternativní medicínu než do sebe hned nechat řezat, že je velká pravděpodobnost toho, že o vejcovod přijdu a tím bych musela automaticky na umělé oplodnění, až bychom chtěli mít dítě....

Bolesti sílily takže nastalo velké dilema, co udělat. Nakonec i přes upozornění gynekologa, že moje šance na přirozené otěhotnění je 5 - 10 %, že vejcovod bude ucpaný, jsem termín operace zrušila. V tu dobu jsem objevila irisdiagnostiku a s tím spojené bylinky a přírodní léčbu. Začala jsem docházet pravidelně do přírodní poradny a užívat bylinky a další přírodní produkty. K tomu jsem ještě absolvovala další podpůrnou alternativní léčbu. Musela jsem si uvědomit, že pokud se něco změní, tak to nebude hned, ale bude to nějaký ten měsíc trvat. Musela jsem upravit jídelníček a zejména styl svého myšlení a pohledu na věc.

Na konci ledna 2016 bolesti pomalu začaly ustupovat a domluvili jsme se s přítelem, že stejně pokud máme 5-10% šanci na otěhotnění, a stejně nám nejspíše hrozí umělé oplodnění, tak nebudeme platit za antikoncepci a cpát do sebe chemii.

Bylinky jsem pila od listopadu 2015 do června 2016. V tu dobu jsem musela přírodní léčbu přerušit, a to z radostného důvodu. V červnu 2016 jsem zjistila, že jsem již měsíc těhotná ....

Ráda bych touto cestám dala naději i ostatním ženám. Ne vše se dá řešit bylinkami, ale je toho hodně co opravdu dokáží. Záleží jen na vás, na vaší důslednosti v léčbě a úpravě životního stylu.

Děkuji bylinkám Serafin a také přírodnímu poradenství paní Anety Benediktové, která mi řekla, jaké byliny užívat a co dělat...

Andrea Š. Plzeň

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?