PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Předání darů pro spolek Nádech

Datum: 19.03.2020

V měsíci únoru Serafin pořádal na svých Apatykách akci pro dobrou věc, a to sbírku pro spolek Nádech z Ostrova nad Ohří, který pomáhá matkám samoživitelkám a jejich dětem. Sbírka byla založena pouze na základě darování hmotných věcí.

Velice nás potěšil Váš zájem a že jste si i ve svém každodenním shonu udělali v únoru chvilku času a zašli do jedné z našich Andělských Apatyk přinést nejrůznější věci, které maminkám i jejich dětem budou velmi potřebné.

Naše Apatyky, na kterých sbírka probíhala, byly zahlceny dětským oblečením, hračkami, kočárky, chodítky a mnohým dalším. A nám bylo nesmírnou radostí předat všechny tyto dary zakladatelce spolku Nádech, paní Jitce Havránkové, která se postarala o dodání věcí tam, kde opravdu pomohou a vykouzlí úsměv na tváři.

Celý tým Serafinu i spolek Nádech Vám tímto velice děkuje za projev dobrosrdečnosti v pomoci potřebným.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?