PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Seminář SERAFIN - zážitky a pocity

Datum: 15.04.2017

Duch místa - Genius loci, je první co vás napadne při vstupu do nádherné budovy Kaiserštejnského paláce. Právě zde se konal první otevřený speciální seminář Serafin s exkluzivními hosty...

Duch místa - Genius loci, je první co vás napadne při vstupu do nádherné budovy Kaiserštejnského paláce. Barokní dům na Malé straně vznikl již v roce 1714. Jeho stěny v sobě skrývají úžasnou energii historicky známých osobností, které zde žily, a pracovaly. Za všechny můžeme uvézt operní pěvkyni Marii Petzoldovou-Sittovou, která se stala první představitelkou Smetanovy Prodané nevěsty, nebo českou operní hvězdu – Emu Destinnovou.

V současné době jsou prostory Kaiserštejnského paláce pronajímány k různým společenským akcím. Této možnosti jsme využili i my k tomu, abychom pozvali naše obchodní partnery a přátele do magických prostor historické budovy na speciální seminář společnosti Serafin-byliny s.r.o.

Seminář se konal 18.-19. března 2017. Hlavním tématem semináře bylo představení uceleného konceptu výrobků značky Serafin. Možností jejich kombinací a ucelených léčebných kůr. V rámci semináře byly představeny originální nové produkty Serafin, a to zejména bylinný čaj Restart s obsahem olivového listí a také přírodní kapsle z medicinálních hub.

Na seminář přijali pozvání velmi zajímaví hosté, a to Ing. Ivan Jablonský, CSc., známý mykolog, který přednášel o léčivých houbách a jejich blahodárných účincích na lidský organismus. Dalším velmi milým hostem byla pedagožka, badatelka a spisovatelka Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc. Seznámila nás na své zajímavé přednášce s riziky očkování a také hovořila o rizicích civilizačních nemocí, o stravě a o chemických látkách v našem okolí. Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc je autorkou celé série knih s výstižným názvem „doba jedová“. Všichni účastníci semináře měli možnosti si v jeho rámci knihy zakoupit a nechat si je podepsat.

Seminář ale nebyl jen o přednáškách, v rámci něj probíhal i malý workshop, kde bylo možné navštívit stánek mýdlárny Šafrán s jejich úžasnými mýdly a koupelovými solemi, nebo vyzkoušet kouzlo aromaterapie u stánku Hanna Maria z Pardubic.

Za přistaveným paravánem probíhala v klidném prostředí poradna, kterou vedla odborná poradkyně Serafin paní Hana von Jarolím. Prostřednictvím orgánového scanneru změřila zájemcům funkce jednotlivých orgánů a pak jim následně navrhla odpovídající bylinnou léčbu s produkty konceptu Serafin. Nezkracující se fronta nasvědčovala o velkém zájmu o tuto službu. Na základě osobní zkušenosti s měřením si pak většina zástupců prodejen objednala tuto vynikající službu přímo pro své zákazníky na vlastních prodejnách.

Celý seminář byl protkán nejenom krásnou energií a dobrou náladou, ale také vynikajícím jídlem. Skvělá cateringová společnost se po celou dobu starala o mlsné jazýčky všech účastníků a uspokojovala jejich chuťové buňky vynikajícími specialitami. Při večerním rautu se nejenom jedlo a pilo, ale také tančilo a mnozí pilně diskutovali s Ing. Jablonským a Prof. Struneckou nad zajímavými tématy.

Celý seminář proběhl v úžasné přátelské atmosféře naplněný novými informacemi a zážitky. Děkujeme všem, kteří tam byli s námi, a těšíme se na další setkání někdy příště…   Tým Serafin

Níže můžete slédnout krátké video ze semináře nebo se podívat přímo na Youtube.
Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?