PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Tipy na originální vánoční dárky

Datum: 15.12.2019

Také si každoročně lámete hlavu s výběrem vánočních dárků? Jako děti jsme neměly rády ty "měkouše". Tak se říkalo dárkům, které byly měkké a většinou obsahovaly nějaké oblečení a ne vytoužené hračky.  Dnes jsem dospělá a vím, že nemám ráda, když se mě někdo ptá co chci a nebo když mi dává peníze. Sama se snažím pro každého koho chci obdarovat vymyslet něco malého a originálního, abych mu dala najevo, že jej mám ráda, a že si dám práci s přemýšlením co by mu udělalo radost.

Mě v současné době udělá radost maličkost...milá kniha, hezký kalendář či originální tužka. Vím, že z naší nabídky by mi udělala radost kosmetika ze sena, kterou nikde jinde není možné koupit nebo originální přípravek na vlasy nebo exkluzivní přírodní deodorant.  A co byste vybrali vy? Dám vám tipy....

Koho chcete obdarovat?

Image 1

Mladá slečna

Tak to je těžký oříšek, pro každou mamku i taťku. I když se jim snažíme porozumět, tak nám často dají najevo, že naše snaha je marná…Avšak většina slečen jsou parádnice a rády o sebe pečují. Růžová sůl do koupele jí určitě radost udělá. Pokud do balíčku přidáme voňavou lahvičku s přírodními esenciálními oleji, tak máme vyhráno. Skvělým přírodním deodorantem v originálním balení můžeme zaujmout.


Mladý muž

Ani zde to není tak jednoduché. Úspěch by mohl mít stylový eco hrnek s neotřelým „cool designem“. Jestliže máte doma mladého sportovce určitě ocení spray s obsahem přírodního hořčíku. Ten se aplikuje na kůži v místě unavených bolestivých svalů. Bolest odchází během několika minut

 

Maminka

Tak pro tu zde máme celou škálu výrobků. Kde jen začít. Většina žen touží po tom být krásná a štíhlá, a i když jsou, tak stejně po tom touží. Bylinný čaj Odkyselení organismu zrychlí metabolismus a pomůže lépe a zdravě hubnout. Také dobře čistí naše tělo. Pokud najde v balíčku také přírodní kapsle Femina Happy, tak se bude cítit skvěle. Kapsle dodávají energii, podporují ženskost, působí proti stresu a únavě. Přírodní deodorant s vůní kašmíru potěší každou ženu.Tatínek

Ne každý tatínek touží po tom pít bylinný čaj. Tinktury, které obsahují malé množství alkoholu, dobře chutnají a jsou jednoduché na užívání mohou být tou správnou volbou. Trávicí směs udělá dobře bříšku každého tatínka. A pokud přijde z práce unavený možná by si mohl oblíbit kapsle s obsahem Kotvičníku, které odstraňují únavu, podporují růst svalů a zlepšují fyzický výkon třeba na fotbale či v posilovně


Babička

Možná jí už trápí nějaké ty nemoci a užívá léky. Pro ni je určen exkluzivní čaj Restart. Tento čaj obsahuje olivové listy v Bio kvalitě. Olivové listy dokáží regulovat krevní tlak, působit na cholesterol, cévy i na celkovou vitalitu. Čaj je možné užívat i s léky. Pokud k čaji přidáte přírodní kapsle Klouby s unikátním složením z medicinálních hub, tak váš dárek bude komplexní.


Dědeček

Pokud by nedostal ty úžasné kapsličky na klouby, co dostane babička, tak by asi byl smutný. Ale čaj se mu moc pít nechce. Nevadí! Ke kapslím mu přidáme chutnou směs z pupenů Čistící a bude také spokojený. I tuto kombinaci může s léky.


Kamarádky

V období vánoc dáváme dárky nejenom rodině, ale i kamarádkách a spolupracovníkům. Kniha přírodní léčby a k tomu psyllium s kousky ovoce může být dobrým tipem.


Naši nejmenší

Jídelní set s krásnými obrázky jim určitě vykouzlí úsměv. Masáž po večerní koupeli přírodním mandlovým olejem navodí sladké sny.


Spolupracovníci

Jasná volba! Ecoffee hrníčky, pro každého jiný! K tomu třeba dobrý čaj

Tip "poslední záchrany"

Když si opravdu nejste jisti a víte, že obdarovaný by potřeboval pomoci se zdravím, poradit, nebo třeba i vysvětlit jídelníček, kontaktujte některou z našich odborných poradkyň. Ráda vám zašle voucher na služdy odborného poradenství

Co dárky od nás vyjadřujete? Že máte obdarované osoby rádi, že si jich vážíte a také vaší starost o to nejcennější – zdraví.

Krásné prožití vánočních svátků a hodně radosti z dárků vám přeje Aneta Benediktová a celý tým Serafin

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?