PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Vysoký krevní tlak - přírodní léčba

Datum: 01.03.2019

Je pro vás komplikované vyznat se v bylinné léčbě? Připravili jsme Andělské kúry Serafin, které Vám pomohou s výběrem. Jsou přesně poskládané z konkrétních produktů, které vám pomohou na konkrétní zdravotní problém. To celé v souladu s léčebným konceptem Serafin. V tomto článku se zaměříme Andělksou kúru krevní tlak vysoký.

Vysoký krevní tlak se stal civilizačním onemocněním, které postihuje stále mladší věkové skupiny. Na jeho vzniku se významně podílí všudypřítomný stres, nadměrná konzumace soli v potravinách, zejména v hotových pokrmech, nedostatek pohybu a celkově špatný pitný a stravovací režim.

Podle našich zkušeností většina klientů trpí vysokým krevním tlakem, který je způsobený přetížením ledvin a nadledvinek zejména chronickým stresem, nedostatkem vody a nadbytkem soli. Podíl osob, které mají vysoký krevní tlak vlivem dysfunkce srdeční, je daleko menší.

Přírodní léčba vysokého krevního tlaku

Při prvním zjištění vysokého krevního tlaku doporučujeme zkusit nejdříve upravit životní styl a snížit jej přírodní léčbou. Až následně, pokud přírodní léčba selže, nasadit trvalou chemickou léčbu.

Pokud máte vysoký krevní tlak a užíváte léky, vždy se poraďte s odborníkem na bylinnou léčbu. Léky nemůžete den ze dne vysadit a pokud k nim začnete bez porady užívat byliny, může se stát, že budete mít krevní tlak extrémně nízký nebo může dojít k jiným závažným komplikacím.

Pokud máte zjištěný vysoký krevní tlak a ještě neužíváte léky, doporučujeme upravit životní styl a nasadit byliny.

Image 1

Vyzkoušejte námi sestavenou Andělskou kůru Krevní tlak vysoký, která snižuje vysoký krevní tlak. Kůra obsahuje:

Bylinný čaj Hypertonik – obsažené byliny účinně snižují vysoký krevní tlak, upravují srdeční rytmus a celkově uvolňují. Bylinný čaj podporuje funkci ledvin a nadledvinek.

Tinktura z pupenů Hloh – tinktura snižuje vysoký krevní tlak, a harmonizuje i kolísavý krevní tlak. Mírní bušení srdce a arytmie, snižuje vysoký tep srdeční.

Přírodní kapsle Pohoda – byliny, minerály a vitamíny v těchto kapslích celkově uvolňují, zklidňují psychiku, a tím uvolňují přetížené nadledvinky. V nadledvinkách se vytváří při stresu stresové hormony, které následně zvyšují krevní tlak. Tento přípravek přes uvolnění psychiky krevní tlak harmonizuje.

Kapsle, tinktura i čaj se užívají každý den.

Jelikož se jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, přípravky v něm se vzájemně podporují, není třeba mít obavy je užívat všechny zároveň. Léčba tak bude úspěšnější.

ANDĚLSKÁ KŮRA Krevní tlak vysoký je kontraindikována lidem, kteří jsou v léčbě chemoterapeutiky či imunosupresivy.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Související nemoci a orgány
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?