PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Zajímavosti

Miluji třezalku

Nastává čas sběru Třezalky tečkované. Kdy jindy než nyní v čase svatojánském. Třezalce se také mimo jiné říká bylina sv. Jána, je královnou svatojánských bylin.
23.06.2020
Celý článek

Odborné poradny se otvírají!

Máme pro vás skvělou zprávu! Přírodní léčba vašich bolístek může být opět přesně a účinně nastavena!
17.04.2020
Celý článek

Předání darů pro spolek Nádech

V měsíci únoru Serafin pořádal na svých Apatykách akci pro dobrou věc, a to sbírku pro spolek Nádech z Ostrova nad Ohří, který pomáhá matkám samoživitelkám a jejich dětem. Sbírka byla založena pouze na základě darování hmotných věcí.
19.03.2020
Celý článek

Restart těla a duše v MEXIKU

Co vás napadá, když se řekne Mexiko? Mě okamžitě začne v hlavě znít známá písnička: „Všichni jsou už v Mexiku…“. Také jsem tam byla a…nádhera!
06.03.2020
Celý článek

Pozvánka na Festival Evolution 2020

S radostí si Vám dovolujeme oznámit a zároveň tímto i srdečně pozvat na blížící se Festival Evolution 2020, který se stejně tak jako loni bude i letos konat na Výstavišti Praha Holešovice, a to ve dnech 20. – 22.3. 2020
04.03.2020
Celý článek

Dobročinná sbírka pro Spolek Nádech

Celý měsíc únor jsme se rozhodli věnovat akci pro dobrou věc, a to uspořádání sbírky pro spolek Nádech z Ostrova nad Ohří, který pomáhá matkám samoživitelkám. Sbírka bude založena pouze na základě darování hmotných věcí, nikoliv pomoci finanční.  
21.01.2020
Celý článek

Jaké to je být poradcem Serafin?

„Být odbornou poradkyní u firmy Serafin je jako si splnit sen, aby moje práce byla mým koníčkem“…říká B. Harvišová a Hana Jarolím ji doplňuje: …“opravdu mě naplňuje, když mohu pomáhat lidem a vidím výsledky své práce, jelikož produkty Serafin opravdu fungují.“
30.07.2019
Celý článek

Prosba za medvědí česnek

V loňském roce jsem napsala tuto "prosbu za medvědí česnek". Bohužel i letos se opakuje stejná situace, a to lístečky medvědího česneku vyrazily sotva pár centimetrů. a....jsem opět šokovaná z lidské neúcty k přírodě.
24.02.2019
Celý článek
Zobrazuji 1 - 8 ze 11
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?