PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
+420 353 034 411
Trocnovská 1984
35601 Sokolov

Náš tým

Petr Gasparik

Petr Gasparik
jednatel společnosti

    gasparik@serafinbyliny.cz

Zabezpečuje chod celé společnosti a stará se o spokojenost zaměstnanců. Neustále žene společnost dopředu a plánuje její rozvoj.
Při jakémkoliv náznaku nemoci má u sebe tinkturu z pupenů lichořeřišnice .
Ve svém volném čase nejraději sportuje, závodně hraje florbal a také trénuje mládež.
Jezdí na motorce, rád cestuje a ochutnává místní speciality.

Aneta Benediktová

Aneta Benediktová
odborná poradkyně

   720 680 451
    benediktova@serafinbyliny.cz

 

Za všemi recepty čajů a čajových koncentrátů stojí právě ona. Aneta je přední ikona v české irisdiagnostice a přírodní medicíně, které se věnuje již řadu let. Pro firmu zabezpečuje odborné poradenství, určuje nejvhodnější kombinaci produktů pro danou léčbu. Na firemní zahrádce pěstuje neuvěřitelné množství bylinek, které používáme pro výrobu produktů. Je autorkou knihy Přírodní léčba.
Ráda se zdokonaluje a vzdělává ve svém oboru. Ve volném čase medituje, sportuje a stará se o zahrádku.

Leoš Sitta

Leoš Sitta
obchodní manažer

    737 274 780
    leossitta@serafinbyliny.cz

Zabezpečuje spokojenost odběratelů pro oblast Moravy a hledá nové příležitosti pro odbyt.
Rád vymýšlí nové projekty a zlepšováky. Také rád komunikuje s lidmi, a proto je mu práce vlastní.
Bylinné čaje mu nejvíce chutnají se lžičkou medu.
Nejvíce času věnuje své rodině, rád jezdí na kole a pochutná si na dobrém jídle.

Markéta Gossová

Markéta Gossová
asistentka jednatele

    730 155 779
    marketa.gossova@serafinbyliny.cz

Markéta má na starost rezervační systém a péči o naše poradce a poradenská místa. Také upravuje naše webové stránky a pomáhá s veškerou cizojazyčnou komunikací. Mezi její oblíbené výrobky od Serafinu patří tinktury z grepu, lichořeřišnice a šalvěje. Zajímá se o psychologii a komunikaci. Miluje cestování po Čechách i do zahraničí. Ráda se učí nové věci, včetně cizích jazyků. Její srdeční záležitostí jsou především angličtina a japonština.

Martin Ovčačík

Martin Ovčačík
jednatel slovenské pobočky Serafin

    739 475 356
    ovcacik@serafinbyliny.sk 

Martin je jednatelem slovenské pobočky Serafin, kde se ze sídla v Čadci pečlivě stará o její chod. Pracuje ale také s odběrateli Serafinu na Moravě. Je velmi pracovitý, rád komunikuje s lidmi a přináší nové nápady.
Práce je někdy náročná a průběžné užívání koncentrátu Stres a vyčerpání neuškodí!
Martin se rád ve volném čase věnuje své rodině. Mezi jeho koníčky patří sport a cestování.

Marcela Váchová

Marcela Váchová
účetní

    735 752 565
   marcela.vachova@serafinbyliny.cz

Vede účetnictví celé firmy, komunikuje s institucemi a úřady, dohlíží na správnou fakturaci, jedná s odběrateli.
Je komunikativní, vstřícná a dokáže si rychle se vším poradit. Ráno na jejím pracovním stole nikdy nechybí konvička s bylinným čajem. Ráda tráví čas se svou rodinou, přáteli nebo aktivně sportem.

Veronika Abrhámová

Veronika Abrhámová
pracovnice v oblasti e-shopu, webových stránek

    703 144 128
    veronika.abrhamova@serafinbyliny.cz

Veronika má na starosti především e-shop a péči o zákazníky. Pomáhá také s úpravou webových stránek. Mezi její oblíbené výrobky od Serafinu patří tinkutura z lichořeřišnice, zimní čaj a jarní čaj.
Ve volném čase čte ráda knihy, kouká na filmy a chodí na procházky s pejskem. Ráda běhá a v televizi sleduje tenis. Její další velkou zálibou je vaření, experimentuje s novými recepty a sbírá nejrůznější kuchařky.

Jarmila Mašková

Jarmila Mašková
vedoucí výroby

    353 034 412
    jarmila.maskova@serafinbyliny.cz

Má na starosti celé vedení výroby, ale její práce se točí především okolo tinktur. Chystá nálevy, obsluhuje stroj na plnění tinktur, komunikuje s dodavateli a kontroluje dodané suroviny.
Na své práci si nejvíce pochvaluje pracovní kolektiv, především kolegyňku Janičku na kterou nedá již od školních let dopustit!
Ráda tráví svůj volný čas s přáteli, jízdou na kole nebo se pořádně odreaguje při Cross fitu!

Ľubomír Butko

Ľubomír Butko
obchodní zástupce pro Čechy

    603 837 951
    lubomir.butko@serafinbyliny.cz

Serafin je mu blízký svým respektem k přírodě, svým zaměstnancům a klientům. Těší ho zlepšovat vztahy, produktivitu, spokojenost klientů a také šířit osvětu o síle a moudrosti přírody. Věří v pozitivní přístup řešení jakéhokoliv problému a proto ho potom baví oslava neočekávaných pozitivních výsledků.
K Lubošovým zájmům patří studium emocionální inteligence, tenis, wellness a gurmánství. Jeho nejoblíbenějšími produkty Serafinu jsou Tinktura z pupenů lichořeřišnice a čaj Odkyselení organismu.

Jana Löbelová

Jana Löbelová
pracovnice ve výrobě

Stojí za výrobou bylinných čajů, které byly donedávna vyráběny zcela ručně. Nyní zdatně obsluhuje stroj na výrobu sypaných čajů. Zajišťuje dodávku zboží pro naši Slovenskou pobočku. Na své práci si pochvaluje nejvíce pracovní kolektiv, především kolegyňku Jarmilku na kterou nedá již od školních let dopustit.
Ráda tráví čas se svou rodinou, jezdí na lyžích, výborně peče a poslouchá tvrdou rockovou hudbu!

Jana Olbrichová

Jana Olbrichová
pracovnice ve výrobě

Jana má na starosti nejen výrobu tinktur, ale také vypomáhá s výrobou bylinných čajů a je všude tam, kde je jí třeba.
Volný čas tráví ráda s rodinou, mezi její záliby patří také sport. Její oblíbená tinktura je Lichořeřišnice, kterou již vyzkoušela na celé své rodině.

Pavlína Ederová

Pavlína Ederová
pracovnice v expedici

Pavlína pracuje v expedici, kde přijímá a odbavuje objednávky, komunikuje s odběrateli a stará se také o sklad na prodejně.
Je velmi ochotná, přívětivá a manuálně zručná, což je plusem pro rychlé zabalení balíčku!
Ve volném čase se ráda věnuje svému manželovi, vnoučatům a pejskovi. Jezdí na kole a vyrábí obrázky ubrouskovou technikou.

Hanka Janouškovcová

Hanka Janouškovcová
pracovnice v expedici

Hanka pomáhá v expedici s přípravou a balením zásilek. Je vždy ochotná a manuálně zručná. V oblasti expedice s oblibou vymýšlí různé inovace, které usnadňují práci a šetří čas.
Hanka v současné době propadla geocachingu, ráda tráví volný čas s rodinou a aktivně sportuje – jezdí na kole a plave. Když má trochu času, ráda něco dobrého upeče. Mezi její oblíbené produkty od Serafinu patří zimní čaj, čaj na imunitu a tinktura z grepu.

Dagmar Papežová

Dagmar Papežová
pracovnice ve výrobě

Pracuje ve výrobě čajů. Ostatní ji vidí především jako veselou a tvůrčí osobnost. Ráda peče, zkouší nové recepty a často nám zpříjemňuje pracovní dny tím, že přinese své výtvory na ochutnání. Velmi jí chutnají bylinné čaje s rooibosem, zejména Letní čaj.

Lenka Cahlíková

Lenka Cahlíková
pracovnice ve výrobě

Lenka se podílí na výrobě bylinných čajů a také obsluhuje stroje, který vyrábí jak sypané, tak porcované čaje. V práci si velmi pochvaluje kolektiv. Volný čas tráví s rodinou a zejména s vnoučkem. Má ráda čaje a její nejoblíbenější bylinkou je maté, které si vaří společně s citronovou trávou a popíjí celý den.

Marie Lejbová

Marie Lejbová
vedoucí andělské apatyky Sokolov

    734 573 220
    apatykasokolov@serafinbyliny.cz

Maruška má na starosti naši Andělskou apatyku v Sokolově. Je to velice pozitivní člověk se stálým úsměvem a dobrou náladou, díky které se zákazníci do naší prodejny rádi vracejí. Nejraději má dobrou knížku a svou rodinu. Z bylinek preferuje Echinaceu, kterou používá celoročně na posílení imunity.

Ladislava Stříbrná

Ladislava Stříbrná
pracovnice v Andělské apatyce Praha

Stále usměvavou Laďku potkáte v Andělské apatyce v Praze. Ráda si dá dobrou kávu, ale když ji něco bolí, sáhne nejraději po bylinném čaji, třeba po Analgetiku. Miluje teplé letní noci, filmy Quentina Tarantina, ale také maluje a pěstuje květiny.

Simona Turková

Simona Turková
vedoucí andělské apatyky Karlovy Vary

    739 428 602
    apatykavary@serafinbyliny.cz

Simča je stále usměvavá vedoucí apatyky v Karlových Varech. Vždy má dobrou náladu a zákazníkům ráda poradí. Ve volném čase chodí nejraději na procházky do přírody nebo se věnuje Feng shui. Mezi její oblíbené produkty patří letní čaj.

Lucie Gasparik

Lucie Gasparik
asistent jednatele

Momentálně na mateřské dovolené.