PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Náš tým

Aneta Benediktová
odborná poradkyně

   720 680 451
   benediktova@serafinbyliny.cz

Za všemi recepty čajů a čajových koncentrátů stojí právě ona. Aneta je přední ikona v české irisdiagnostice a přírodní medicíně, které se věnuje již řadu let. Pro firmu zabezpečuje odborné poradenství, určuje nejvhodnější kombinaci produktů pro danou léčbu. Na firemní zahrádce pěstuje neuvěřitelné množství bylinek, které používáme pro výrobu produktů. Je autorkou knihy Přírodní léčba.
Ráda se zdokonaluje a vzdělává ve svém oboru. Ve volném čase medituje, sportuje a stará se o zahrádku. Doporučujeme vám číst její velmi zajímavý blog, ve kterém odhaluje některá tajemství a zkušenosti.

Petr Gasparik
jednatel společnosti


   gasparik@serafinbyliny.cz

Zabezpečuje chod celé společnosti a stará se o spokojenost zaměstnanců. Neustále žene společnost dopředu a plánuje její rozvoj.
Při jakémkoliv náznaku nemoci má u sebe tinkturu z pupenů lichořeřišnice .
Ve svém volném čase nejraději sportuje, závodně hraje florbal a také trénuje mládež.
Jezdí na motorce, rád cestuje a ochutnává místní speciality.

Leoš Sitta
obchodní manažer

   737 274 780
   leossitta@serafinbyliny.cz

Zabezpečuje spokojenost odběratelů pro oblast Moravy a hledá nové příležitosti pro odbyt.
Rád vymýšlí nové projekty a zlepšováky. Také rád komunikuje s lidmi, a proto je mu práce vlastní.
Bylinné čaje mu nejvíce chutnají se lžičkou medu.
Nejvíce času věnuje své rodině, rád jezdí na kole a pochutná si na dobrém jídle.

Martin Ovčačík
jednatel slovenské pobočky Serafin

   739 475 356
   ovcacik@serafinbyliny.sk

Martin je jednatelem slovenské pobočky Serafin, kde se ze sídla v Čadci pečlivě stará o její chod. Pracuje ale také s odběrateli Serafinu na Moravě. Je velmi pracovitý, rád komunikuje s lidmi a přináší nové nápady.
Práce je někdy náročná a průběžné užívání koncentrátu Stres a vyčerpání neuškodí!
Martin se rád ve volném čase věnuje své rodině. Mezi jeho koníčky patří sport a cestování.

Marcela Váchová
účetní

   735 752 565
   marcela.vachova@serafinbyliny.cz

Vede účetnictví celé firmy, komunikuje s institucemi a úřady, dohlíží na správnou fakturaci, jedná s odběrateli.
Je komunikativní, vstřícná a dokáže si rychle se vším poradit. Ráno na jejím pracovním stole nikdy nechybí konvička s bylinným čajem. Ráda tráví čas se svou rodinou, přáteli nebo aktivně sportem.

Markéta Vacková
asistent jednatele

   739 080 775
   marketa.vackova@serafinbyliny.cz

Markéta je pravou rukou jednatele společnosti. Má na starosti organizaci seminářů a vlastně vše, co je potřeba k dobrému fungování společnosti. Markéta vede většinu cizojazyčné komunikace. Mezi její oblíbené výrobky od Serafinu patří čaj Antistres a Restart, nedá dopustit na tinkturu z pupenů Divizna. Miluje cestování po Čechách i do zahraničí. Ráda čte, lyžuje, chodí do přírody. Ve volném čase je nejraději se svojí rodinou, učí se novým věcem a poznává nové lidi.

Jarmila Mašková
vedoucí výroby

   353 034 412
   jarmila.maskova@serafinbyliny.cz

Má na starosti celé vedení výroby, ale její práce se točí především okolo tinktur. Chystá nálevy, obsluhuje stroj na plnění tinktur, komunikuje s dodavateli a kontroluje dodané suroviny.
Na své práci si nejvíce pochvaluje pracovní kolektiv, především kolegyňku Janičku na kterou nedá již od školních let dopustit!
Ráda tráví svůj volný čas s přáteli, jízdou na kole nebo se pořádně odreaguje při Cross fitu!

Veronika Abrhámová
vedoucí expedice

   703 144 128
   veronika.abrhamova@serafinbyliny.cz

Veronika má na starosti vedení oddělení expedici a péči o zákazníky. Pomáhá také s úpravou webových stránek. Mezi její oblíbené výrobky od Serafinu patří tinkutura z lichořeřišnice, zimní čaj a jarní čaj.
Ve volném čase čte ráda knihy, kouká na filmy a chodí na procházky s pejskem. Ráda běhá a v televizi sleduje tenis. Její další velkou zálibou je vaření, experimentuje s novými recepty a sbírá nejrůznější kuchařky.

Ľubomír Butko
obchodní zástupce pro Čechy

   603 837 951
   lubomir.butko@serafinbyliny.cz

K Lubošovým zájmům patří studium emocionální inteligence, tenis, wellness a gurmánství. Jeho nejoblíbenějšími produkty Serafinu jsou Tinktura z pupenů lichořeřišnice a čaj Odkyselení organismu.

Jana Olbrichová
pracovnice ekonomického oddělení

Jana má na starosti především fakturaci, ale vypomáhá také s nejrůznějšími organizačními úkoly. Volný čas tráví ráda s rodinou, mezi její záliby patří také sport. Její oblíbená tinktura je Lichořeřišnice, kterou již vyzkoušela na celé své rodině. 

Jana Löbelová
pracovnice ve výrobě

Stojí za výrobou bylinných čajů, které byly donedávna vyráběny zcela ručně. Nyní zdatně obsluhuje stroj na výrobu sypaných čajů. Zajišťuje dodávku zboží pro naši Slovenskou pobočku. Na své práci si pochvaluje nejvíce pracovní kolektiv, především kolegyňku Jarmilku na kterou nedá již od školních let dopustit.
Ráda tráví čas se svou rodinou, jezdí na lyžích, výborně peče a poslouchá tvrdou rockovou hudbu!

Lenka Cahlíková
pracovnice ve výrobě

Lenka se podílí na výrobě bylinných čajů a také obsluhuje stroje, který vyrábí jak sypané, tak porcované čaje. V práci si velmi pochvaluje kolektiv. Volný čas tráví s rodinou a zejména s vnoučkem. Má ráda čaje a její nejoblíbenější bylinkou je maté, které si vaří společně s citronovou trávou a popíjí celý den.

Dagmar Papežová
pracovnice ve výrobě

Pracuje ve výrobě čajů. Ostatní ji vidí především jako veselou a tvůrčí osobnost. Ráda peče, zkouší nové recepty a často nám zpříjemňuje pracovní dny tím, že přinese své výtvory na ochutnání. Velmi jí chutnají bylinné čaje s rooibosem, zejména Letní čaj.

Milada Válková
pracovnice ve výrobě

Milada pracuje ve výrobě, kde se věnuje hlavně balení čajů a jednodruhových bylin. Je vždy ochotná vypomoct s organizováním nejrůznějších firemních akcí.
Mezi Miladiny záliby patří chození po horách a jízda na kole. Kromě toho také pěstuje kytičky a bylinky. Jejím oblíbeným produktem od Serafinu je tinktura z pupenů – Gotukola.

Veronika Trencsényi
pracovnice ve výrobě

Verča pomáhá s výrobou tinktur a zároveň bylinných čajů. Má vždy dobrou náladu a je ochotna každému pomoci.
Verča rádá tráví volný čas aktivně, jezdí na kole, lyžuje a běhá. Odpočine si u dobré knížky, obzvlášť ji baví životopisná literatura. Její oblíbeným produktem od Serafinu je tinktura z pupenů – Lichořeřišnice.

Romana Hlavsová
pracovnice ve výrobě

Romana má na starosti nejen výrobu tinktur, ale také vypomáhá s výrobou bylinných čajů a je všude tam, kde je jí třeba.
Ve volném čase ráda cestuje, baví ji turistika, příroda a objevuje nové jeskyně. Kromě toho také peče krásné dorty. Její oblíbeným produktem od Serafinu je tinktura směs z pupenů – Průdušky.

Marie Lejbová
vedoucí andělské apatyky Sokolov

   734 573 220
   apatykasokolov@serafinbyliny.cz

Maruška má na starosti naši Andělskou apatyku v Sokolově. Je to velice pozitivní člověk se stálým úsměvem a dobrou náladou, díky které se zákazníci do naší prodejny rádi vracejí. Nejraději má dobrou knížku a svou rodinu. Z bylinek preferuje Echinaceu, kterou používá celoročně na posílení imunity.

Pavlína Ederová
pracovnice v expedici

Pavlína pracuje v expedici, kde přijímá a odbavuje objednávky, komunikuje s odběrateli a stará se také o sklad na prodejně.
Je velmi ochotná, přívětivá a manuálně zručná, což je plusem pro rychlé zabalení balíčku!
Ve volném čase se ráda věnuje svému manželovi, vnoučatům a pejskovi. Jezdí na kole a vyrábí obrázky ubrouskovou technikou.

Ladislava Stříbrná
vedoucí andělské apatyky Praha

   735 752 260
   apatykapraha@serafinbyliny.cz

Stále usměvavou Laďku potkáte v Andělské apatyce v Praze. Ráda si dá dobrou kávu, ale když ji něco bolí, sáhne nejraději po bylinném čaji, třeba po Analgetiku. Miluje teplé letní noci, filmy Quentina Tarantina, ale také maluje a pěstuje květiny.

Jana Dvořáková
vedoucí andělské apatyky Ostrava

   732 599 620
   apatykaostrava@serafinbyliny.cz

Jana vede Andělskou apatyku v Ostravě. Miluje bylinky a v její domácnosti budete jen těžko hledat chemii. V její lékárničce nechybí lichořeřišnice, gotu kola, digestiv, vilcacora, ale také kontryhel a měsíček. Knihy, kultura, příroda a hory spolu s východní filozofií jí provází každým dnem.

Simona Turková
vedoucí andělské apatyky Karlovy Vary

   739 428 602
   apatykavary@serafinbyliny.cz

Simča je stále usměvavá vedoucí apatyky v Karlových Varech. Vždy má dobrou náladu a zákazníkům ráda poradí. Ve volném čase chodí nejraději na procházky do přírody nebo se věnuje Feng shui. Mezi její oblíbené produkty patří letní čaj.

Lucie Gasparik
asistent jednatele

Momentálně na mateřské dovolené.

Markéta Gossová
asistentka jednatele

   730 155 779
   marketa.gossova@serafinbyliny.cz

Na mateřské dovolené.

Hanka Janouškovcová
pracovnice v expedici

Momentálně na mateřské dovolené 

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?
zpět nahoru