PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Afty

Nepříjemné a bolestivé onemocnění v dutině ústní, které někdy potrápilo snad každého z nás. Je charakteristické výskytem malých bolestivých puchýřků na sliznici v dutině ústní. Puchýřky znesnadňují příjem potravy i hygienu v oblasti úst.

Lékařské studie uvádí, že příčina tohoto onemocnění není přesně známá. Z pohledu alternativní medicíny vzniká v důsledku chronického oslabení imunitního systému. Cest, kterými k tomuto oslabení dochází, je mnoho. Jednou z nich může být dlouhodobý chronický stres, ale také jednorázový velký šok, dále špatná skladba stravy, ve které převažují kyselinotvorné potraviny nebo dlouhodobě neléčené alergie.

Jedná se tedy o systémové onemocnění spojené s dysfunkcí imunitního systému. Tělo nám naznačuje, že v jeho základu není něco v pořádku. Proto při opakovaném výskytu aftů doporučuji navštívit dobrého terapeuta a společně přijít na příčinu onemocnění, na to, co nám chce tělo prostřednictvím aftů sdělit.

Doporučujeme:

V tomto případě je vhodné působit na problém ve dvou fázích. V první fázi na akutní projevy, ve druhé fázi působit na posílení imunitního systému.

Akutní fáze:

Čaj  IMUNITA + přírodní kapsle OCHRÁNCE  a k  tomu užívat tinkturu ze semen GREPU následujícím způsobem: odpovídající množství tinktury nakapeme do malého množství vody, napijeme se a než spolkneme, podržíme roztok co nejdéle v ústech. Takto užíváme 3x denně. Dále doporučujeme vitamíny řady B. Tuto léčbu užívat do vymizení puchýřků, nejdéle však 3 týdny.

Druhá fáze - dlouhodobá:

Čaj  ODKYSELENÍ ORGANISMU podle návodu uvedeného na čaji. K tomu minerály ODKYSELENÍ, tinkturu z pupenů OŘEŠÁK a bylinné kapsle ANTIPARAZITEN

Doplnit:

Omega 3

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?