PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Afty

Nepříjemné a bolestivé onemocnění v dutině ústní, které někdy potrápilo snad každého z nás. Je charakteristické výskytem malých bolestivých puchýřků na sliznici v dutině ústní. Puchýřky znesnadňují příjem potravy i hygienu v oblasti úst.

Lékařské studie uvádí, že příčina tohoto onemocnění není přesně známá. Z pohledu alternativní medicíny vzniká v důsledku chronického oslabení imunitního systému. Cest, kterými k tomuto oslabení dochází, je mnoho. Jednou z nich může být dlouhodobý chronický stres, ale také jednorázový velký šok, dále špatná skladba stravy, ve které převažují kyselinotvorné potraviny nebo dlouhodobě neléčené alergie.

Jedná se tedy o systémové onemocnění spojené s dysfunkcí imunitního systému. Tělo nám naznačuje, že v jeho základu není něco v pořádku. Proto při opakovaném výskytu aftů doporučuji navštívit dobrého terapeuta a společně přijít na příčinu onemocnění, na to, co nám chce tělo prostřednictvím aftů sdělit.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?