PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Akné

Chronické onemocnění kůže vznikající uzávěrem mazových žláz a následně jejich zánětem. Nejčastější výskyt tohoto onemocnění zaznamenáváme v období puberty, kdy dochází ke zvýšené hormonální aktivitě a tím ke stimulaci funkce mazových žláz. V pozdějším věku může akné vyvolat hormonální dysbalance, ale i přemíra stresu a také nevhodná strava, která překyselí organismus. Ten se pak snaží nečistot zbavit prostřednictvím kůže, čímž dochází k ucpávání mazových žláz a jejich následnému zanícení. Vliv stravy na výskyt akné se projevuje v každém věku.

Doporučujeme:

V tomto případě je vhodné rozdělit léčbu pro osoby procházející pubertou, tedy obdobím zvýšené hormonální aktivity, a dále pro osoby starší.

V pubertě:

Střídavě po dni pít čaje ČISTÁ PLEŤ a LEDVINY muži nebo ženy. Tyto čaje stále obden střídat. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE a IMUNOfungin BIO. Dále denně užívat minerály ODKYSELENÍ. Důležité je udržovat kůži v čistotě, několikrát denně ji čistit pod tekoucí vodou a používat vhodné přírodní kosmetické přípravky.

Ve starším věku:

Čaj ODKYSELENÍ ORGANISMU podle návodu uvedeného na čaji. K tomu minerály ODKYSELENÍ, tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE, koncentrát IMUNOfungin BIO

Důležitou součástí léčby je celková úprava stravovacích návyků.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

 Fytominerály , Gynex

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?