PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Angína

Angína je zánět krčních mandlí nejčastěji způsobený streptokokovými bakteriemi. Mohou jej ale způsobit i viry nebo plísně. Krční mandle souvisí v těle s lymfatickým systém, tudíž i s imunitou.

Při přírodním působení je tedy nutné toto zohlednit a působit nejenom na zánět mandlí, ale i na celý lymfatický systém. Důležité je s anginou něco dělat; pokud toto onemocnění „přechodíme“, může mít velmi negativní vliv na stav našich ledvin, srdce a kloubů.

Při prvních příznacích angíny vždy navštivte lékaře a požádejte o určení správné diagnózy, jelikož podobnými příznaky se také projevuje velmi závažné onemocnění jater – mononukleóza.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje ČISTÝ KRK a IMUNITA. Tyto čaje stále obden střídat. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE, tinkturu GREP a bylinné kapsle Ochránce.

Přírodní přípravky je možné kombinovat s antibiotiky.

Doplnit:

 Drags Imun, Vilcacora

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?