PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Arterioskleróza

Arterioskleróza neboli kornatění tepen je závažné onemocnění. Jeho příčinou je ukládání tukových látek, zejména cholesterolu a krevních sraženin na vnitřní straně cévy a tvorba tzv. arteriosklerotických plátů.

Tyto pláty vedou ke snížení elasticity cév a zhoršení průtoku krve, což ohrožuje okysličování tělesných orgánů. Nepružné cévy pak špatně regulují krevní tlak.

Podle lokalizace postižení cév se onemocnění projevuje jako infarkt myokardu, mozková mrtvice, nedokrvení končetin, ale i zapomínání, hučení v uších a vysoký krevní tlak.

Kornatění tepen způsobuje zejména špatný životní styl a velké množství ztužených tuků ve stravě. Často si ani neuvědomujeme, kolik skrytého tuku sníme.

Velké množství tuku je obsaženo v uzeninách, salátech s majonézou, zákuscích, sladkých sušenkách, ale i v různých rádoby zdravých müsli tyčinkách ochucených polevou – ta je z velké části tvořená právě ztuženým rostlinným tukem.

Druhou velmi nebezpečnou látkou ve stravě, která má vliv na vznik ateriosklerózy je cukr přidávaný do potravin. Omezením sladkostí a celkově přislazování budete chránit nejen své cévy, ale i celkové zdraví.

K rozvoji arteriosklerózy přispívá velkou měrou i kouření, stres a málo pohybu. Při léčbě je tedy vždy potřeba v první řadě upravit životní styl a jídelníček.

Doporučujeme:

Pokud již máte od lékaře potvrzenou arteriosklerózu, začněte následující kombinací:

Denně pít čaj CHOLESTERIN. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů MEDVĚDÍ ČESNEK a tinkturu ELEUTEROKOK. Dále denně užívat minerály ODKYSELENÍ a Omega 3 s vitamínem D.

Jinak užívejte následující:

Bylinný čaj RESTART podle přiloženého návodu. K tomu denně tinkturu z pupenů MEDVĚDÍ ČESNEK a tinkturu z pupenů GOTU KOLA. Dále denně užívejte minerály ODKYSELENÍ a Omega 3 s vitamínem D.

Důležitou součástí léčby je celková úprava stravovacích návyků.

Doplnit

 CELITIN, ALOE C+

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?