PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Artróza

Artróza je degenerativní onemocnění kloubů, při kterém dochází k poruše struktury kloubní chrupavky. Z chrupavky odchází její základní stavební látky a tělo není schopno je dodávat, aby chrupavku zacelilo.

Chrupavka se postupně ztenčuje a dochází k přibližování kostí, k omezenému pohybu a bolestivosti. Při těchto změnách v kostní chrupavce vznikají kostní nárůstky, které jsou při pohybu bolestivé. Medicína uvádí, že příčiny tohoto onemocnění nejsou známé.

Z pohledu alternativní medicíny se jedná o poruchu látkové výměny způsobenou dysfunkcí jater a ledvin. Příčinou je špatný životní styl přetěžující tyto orgány a způsobující trvalé překyselení organismu. Proto musí být léčba zaměřená tímto směrem.

Pokud budete do organismu dodávat pouze látky na obnovu chrupavky, jako je např. chondroitin, a nezajistíte správnou funkci jater, ledvin a vyrovnané vnitřní prostředí organismu, výsledek bude nevalný.

Při přírodním působení na tuto chorobu v první řadě upravte stravu tak, abyste snížili příjem kyselinotvorných potravin. Dbejte na to, abyste jednostranně nezatěžovali některé klouby ve svém těle včetně páteře. Doporučuji navštívit dobrého fyzioterapeuta a s jeho pomocí upravit celkové držení těla, protože právě při špatném držení těla dochází k jednostrannému zatěžování kolenního nebo kyčelního kloubu.

Doporučujeme:

Přírodní působení můžeme v tomto případě rozdělit na dvě fáze. Pokud máte artrózu projevující se velkou bolestivostí kloubů, případně jejich deformací, začněte následující kombinací:

Střídavě po dni pít čaje CHRUPAVKA a  LEDVINY (muži, ženy). Tyto čaje stále obden střídat. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů TUŽEBNÍK a tinkturu z pupenů VŘES. Dále denně užívat bylinné kapsle KLOUBY. Pokud máte problém s pitím čajů, je možné je nahradit čajovým koncentrátem KLOUBY A PÁTEŘ. Ostatní přípravky k tomu zůstávají.

Pokud vám byla diagnostikovaná artróza, ale netrpíte velkými bolestmi, můžete přírodní působení postavit na odkyselování organismu a zároveň doplňování chybějících látek. V tomto případě klienti většinou hlásí v první fázi mírnou bolestivost kloubů způsobenou uvolňováním odpadních látek. Tento průvodní jev brzy pomine a dochází ke zlepšení. Užívejte následující:

Bylinný čaj ODKYSELENÍ ORGANISMU podle přiloženého návodu. K tomu denně tinkturu z pupenů BOROVICE. Dále denně užívejte bylinné kapsle KLOUBY.

Doplnit:

Omega s vitamínem D

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?