PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Artróza

Artróza je degenerativní onemocnění kloubů, při kterém dochází k poruše struktury kloubní chrupavky. Z chrupavky odchází její základní stavební látky a tělo není schopno je dodávat, aby chrupavku zacelilo.

Chrupavka se postupně ztenčuje a dochází k přibližování kostí, k omezenému pohybu a bolestivosti. Při těchto změnách v kostní chrupavce vznikají kostní nárůstky, které jsou při pohybu bolestivé. Medicína uvádí, že příčiny tohoto onemocnění nejsou známé.

Z pohledu alternativní medicíny se jedná o poruchu látkové výměny způsobenou dysfunkcí jater a ledvin. Příčinou je špatný životní styl přetěžující tyto orgány a způsobující trvalé překyselení organismu. Proto musí být léčba zaměřená tímto směrem.

Pokud budete do organismu dodávat pouze látky na obnovu chrupavky, jako je např. chondroitin, a nezajistíte správnou funkci jater, ledvin a vyrovnané vnitřní prostředí organismu, výsledek bude nevalný.

Při přírodním působení na tuto chorobu v první řadě upravte stravu tak, abyste snížili příjem kyselinotvorných potravin. Dbejte na to, abyste jednostranně nezatěžovali některé klouby ve svém těle včetně páteře. Doporučuji navštívit dobrého fyzioterapeuta a s jeho pomocí upravit celkové držení těla, protože právě při špatném držení těla dochází k jednostrannému zatěžování kolenního nebo kyčelního kloubu.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?