PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Bakteriální infekce

Bakteriální infekce bývají nejčastěji způsobované různými typy streptokoků a stafylokoků. Jeden z nejhorších typů je infekce bakterií stafylococus aureus – zlatým stafylokokem, dříve známým jako nemocniční infekce.

V současné době se již běžně vyskytuje v populaci a způsobuje velké množství různých druhů infekcí, nehojících se ran, furunklů a celkových poruch imunitního systému, ale také gynekologických chronických zánětů.

Bakterie mohou způsobovat různé zánětlivé infekce v oblasti celého těla i v oblasti všech orgánů. Vždy je velmi důležité určit typ bakterie, a to stěrem z nemocného místa nebo odběrem krve. Až po určení typu bakterie a její citlivosti na konkrétní antibiotikum lze nasadit vhodný lék.

Dlouhodobým nadměrným užíváním antibiotik jsme jako lidstvo bohužel dosáhli toho, že se vyvinulo velké množství nových mutací bakterií, které jsou již vůči antibiotikům rezistentní. To je jeden z důvodů, proč přibývá osob s chronickými záněty v těle, kdy jim žádná léčba úplně nezabírá, vždy jen sníží příznaky, a ty se po nějaké době opět objeví, tak, jak se bakterie opět v organismu pomnoží.

Pokud chcete v současné době úspěšně bojovat s chronickými bakteriálními infekcemi, je velmi důležité natolik podpořit svůj vlastní imunitní systém, aby tento boj zvládnul. V přírodě naštěstí stále existují rostliny, které to umí, ale je potřeba alespoň z počátku užívat poměrně velké dávky.

OMLOUVÁME SE. Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se u potravinových doplňků stravy NESMÍ uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Toto nařízení platí i na informace na webech, kde se tyto produkty prodávají. Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo čtěte na veřejně dostupných zdrojích například www.anetabenediktova.cz
Odborná poradna
paní Anety Benediktové
Nevíte si rady se správnou léčbou?
Více zde
O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?