PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Cholesterol

Cholesterol je látka, která pomáhá tělu zpracovávat tuky, potřebujeme ji k tvorbě hormonů, ale i vitamínu D. Cholesterol tvoří přirozenou součást buněk lidského těla a je pro život nezbytný, jelikož plní řadu významných funkcí.

Představuje základ všech buněčných membrán, je hojně zastoupen v nervovém systému, mozku, myelinových obalech nervů, nacházíme jej v játrech i ledvinách.

Tvoří stavební kámen pro syntézu pohlavních a nadledvinových hormonů. Striktní snižování hladiny cholesterolu může u žen vést k neplodnosti.

Celková hladina cholesterolu v krvi by měla být na hodnotě 5 mmol/l, zvýšené riziko se uvádí u celkové hladiny 5,1 – 6,5 mmol/l. Cholesterol se dělí na tzv. hodný HDL a špatný LDL. I jejich poměr v celkové hladině cholesterolu je důležitý.

Vysoká hladina cholesterolu může způsobovat kardiovaskulární onemocnění.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje CHOLESTERIN a JÁTRA. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů MEDVĚDÍ ČESNEK. Při mírně zvýšené hladině cholesterolu je možné užívat pouze směs z pupenů CHOLESTERIN. Ve všech případech přidejte přírodní kapsle Kelp. Při léčbě je vždy důležitá úprava stravy. 

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Omega 3

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?