PřihlásitMůj ůčet
  • Naturprodukte
  • Slovakia
Odborné dotazy
Obecné dotazy
+420 353 034 411

Chřipka

Chřipka je infekční virové onemocnění. Má velmi krátkou dobu inkubace, propuká rychle.

Hlavními příznaky jsou vysoké horečky, bolesti hlavy, rýma, kašel, někdy ztuhnutí šíje a bolesti kloubů. Přesný lék na chřipku neexistuje. 

V tuto chvíli vstupuje do hry náš vlastní imunitní systém a naším úkolem je co nejvíce jej posílit, aby tuto bitvu vyhrál. K tomu je nezbytný klid na lůžku, dostatečné množství tekutin a odlehčená strava.

Je velmi nebezpečné pro celý náš organismus chřipku takzvaně přecházet

Doporučujeme:

Nejlepší je chřipkovému onemocnění předcházet včasným posilováním imunitního systému před tzv. chřipkovou sezónou. Pro tyto účely je vhodná tinktura ECHINACEA v kombinaci s čajem IMUNITA anebo směs z pupenů IMUNITA. 

Jestliže je již hlášená "chřipková epidemie", ale ještě onemocnění nepociťujete, nasaďte si přírodní kapsle VILCACORA společně s tinkturou GREP

Při propuknutí onemocnění je velmi důležité snižovat horečku antipyretiky anebo klasickým studeným zábalem na celé tělo. 

Doporučujeme užívat  čaj NASTYDNUTÍ a tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE a tinkturu ze semínek GREP.

Ověřená přírodní léčba: první dva dny zvýšit dávkování obou tinktur na 10 kapek po 2 hodinách. Od třetího dne pak podle návodu.

Dále doporučujeme užívat 1 měsíc směs z pupenů PRŮDUŠKY A NACHLAZENÍ.

Doplnit:

Čajový koncentrát PRŮDUŠKY A PLÍCE, OCHRÁNCE

O společnosti Serafin

Jsme ryze česká firma, která vám již od roku 2004 pomáhá přírodními produkty s léčbou. V souladu s matkou přírodou a pod dohledem odbornice na alternativní medicínu paní Anety Benediktové pro vás připravujeme léčivé čaje a tinktury z nejrůznějších bylin. Věříme, že láska a příroda dokáží vyřešit jakýkoli zdravotní problém.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Kde zakoupíte naše produkty?